Her şey stokta AYNI GÜN KARGO

Toptan Tüm Bluetooth Kulaklıklar

Toptan Kulaklık - Fineblue F910 Makaralı Bluetooth KulaklıkMakaralı Yapısı Sayesinde Kolay Kullanım SağlarBluetooth 4.0 Bağlantı Teknolojisi5 Saat Kesintisiz KonuşmaGürültü Engelleme Teknolojisitoptan makaralı kulaklıklar tüm çeşitleri ve en iyi toptan fiyatları ile hafizakartci.com'daTeslimat..
Toptan Kulaklık - Sunix Blt08 Makaralı Bluetooth KulaklıkSunix toptan kulaklıklar tüm çeşitleri ve en iyi sunix toptan fiyatları ile hafizakartci.com'daTeslimat BilgileriSaat 16:00 öncesi alınan siparişler aynı gün kargoya verilirSabit fiyatlı kargo ücreti750 tl ve uzeri aksesuar alımlarında ücretsi..
Toptan Kulaklık - Syrox Mx16 Bluetooth KulaklıkOrijinal üründür.Telefonunuz uzakta olduğunda da arama yapabilirsiniz, kablo karışma derdiniz olmaz.Müziklerinizi doğal ve net aynı zamanda yüksek kalite sesle dinleyin.Modern tasarımıyla ilginizi çeker.Mikrofon özelliğini aramalarınızda kullanabilirsin..
Toptan Kulaklık - Syrox S32 Mıknatıslı Bluetooth Kulaklık (Çift Bataryalı)10 Saat kullanım süresiBluetooth 5.0 Özelliği135 mAh batarya kapasitesiKablosuz Menzil 10 metreBluetooth özelliği olan tüm cihazlarda kullanılabilirSyrox S32 kulaklık farklı renk seçekleri ve toptan en iyi fiyatı ile hafizakar..
Toptan Kulaklık - Sunix Blt12 Bluetooth KulaklıkSunix toptan bluetooth kulaklıklar tüm çeşitleri ve en iyi sunix toptan fiyatları ile hafizakartci.com'daTeslimat BilgileriSaat 16:00 öncesi alınan siparişler aynı gün kargoya verilirSabit fiyatlı kargo ücreti750 tl ve uzeri aksesuar alımlarında ücrets..
Tonex Tx50 Bluetooth KulaklıkÖzellikleriSürümü : v5.0Kablosuz Menzil : 10mBt Protokolü : A2DP / AVRCPKonuşma Süresi : 2 SaatMüzik Çalma Süresi : 8 SaatBatarya Kapasitesi : 135 mAhŞarj Süresi : 2 SaatŞarj Portu : 2 SaatTeslimat BilgileriSaat 16:00 öncesi alınan siparişler aynı gün kargoya verilirSabi..
Toptan Kulaklık - Syrox Mx10 Bluetooth KulaklıkBluetooth 5.0 Özelliği300 mAh Kutu Batarya Kapasitesi35 mAh Kulaklık Batarya KapasitesiKonuşma Süresi  Yaklaşık 4 SaatBekleme Süresi 7-10 GünÜrünümüz ile ilgili detaylı bilgi için videomuzu izleyebilirsiniz. Diğer toptan ürünlerimizin videoları içi..
Toptan Kulaklık - Syrox  Mx-20 Tam Kablosuz Kulaklık230 mAh Kutu Batarya Kapasitesi25 mAh Kulaklık Batarya Kapasitesi4 Saat Konuşma Süresi4 Saat Müzik SüresiDouble Dynamic Ses ÖzelliğiGeliştirilmiş tasarım, Mükemmel ses deneyimi, dayanıklı sağlam yapı. Hepsinin bir arada buluştuğu yeni nesil ku..
Kensa Kb200 Makaralı Bluetooth KulaklıkKullanışlı tasarım yapısıTemiz ve güçlü sesBluetooth 5.0 ile kolay ve hızlı bağlantı5 saat konuşma süresiToptan makaralı kulaklıklar bol çeşit ve uygun fiyatlar ile hafizakartci.com'da.Teslimat BilgileriSaat 16:00 öncesi alınan siparişler aynı gün kargoya veril..
Kensa Kb945 Airpods Bluetooth KulaklıkHi-Fi kalitesinde sesHafif ve ergonomik tasarımBluetooth 5.0 versiyonuToptan kensa kulaklıklar uygun fiyat ve tahtakale çeşitliliği ile hafizakartci.com'da.Teslimat BilgileriSaat 16:00 öncesi alınan siparişler aynı gün kargoya verilirSabit fiyatlı kargo ücreti75..
Kensa Kb960 Makaralı Bluetooth KulaklıkKullanışlı tasarım yapısıTemiz ve güçlü sesBluetooth 5.0 ile kolay ve hızlı bağlantı5 saat konuşma süresiToptan makaralı kulaklıklar bol çeşit ve uygun fiyatlar ile hafizakartci.com'da.Teslimat BilgileriSaat 16:00 öncesi alınan siparişler aynı gün kargoya veril..
Kensa Kb965 Makaralı Bluetooth KulaklıkKullanışlı tasarım yapısıTemiz ve güçlü sesBluetooth 5.0 ile kolay ve hızlı bağlantı5 saat konuşma süresiToptan makaralı kulaklıklar bol çeşit ve uygun fiyatlar ile hafizakartci.com'da.Teslimat BilgileriSaat 16:00 öncesi alınan siparişler aynı gün kargoya veril..
Toptan Kulaklık - Konfulon Bts11 Airpods Bluetooth KulaklıkToptan airpods kulaklıklar tüm çeşitleri ve en uygun toptan fiyatları ile hafizakartci.com'daTeslimat BilgileriSaat 16:00 öncesi alınan siparişler aynı gün kargoya verilirSabit fiyatlı kargo ücreti750 tl ve uzeri aksesuar alımlarında ücretsi..
Snopy SnF3 Airpods Bluetooth KulaklıkBluetooth 5.0 bağlantı teknolojisi15 metreye kadar kapsama alanı6 saat müzik çalma süresiDokunmatik kontrolToptan tam kablosuz kulaklık çeşitleri hafizakartci.com'da.Teslimat BilgileriSaat 16:00 öncesi alınan siparişler aynı gün kargoya verilirSabit fiyatlı kargo..
Toptan Kulaklık - Syrox S16 Bluetooth KulaklıkBluetooth özelliğiAux GirişiMicro SD GirişiDaha Net Müzik Dinleme10 Metre Bağlantı MenziliMicro Şarj GirişiToptan tüm syrox kulaklıklar bol çeşit ve uygun toptan fiyatlarla hafizakartci.com'da.Teslimat BilgileriSaat 16:00 öncesi alınan siparişler aynı gü..
Toptan Kulaklık - P47m CatToptan kablosuz kulaklıklar en iyi toptan fiyatlar ile hafizakartci.com'daAktif Gürültü Önleme (ANC)VarBluetooth Versiyon5.0Çift Telefon DesteğiYokKulaklık TipiStereoKullanım TipiKulaküstüMüzik DinleyebilmeVarTeslimat BilgileriSaat 16:00 öncesi alınan siparişler aynı gün ka..
Toptan Kulaklık - P47Kablosuz kulaklıkBluetooth, fm radyo, aux ve hafıza kartı desteğiTam kablosuz stereo ses deneyimiKatlanabilir yapıda kulaklıkToptan kablosuz kulaklıklar en iyi toptan fiyatlar ile hafizakartci.com'daTeslimat BilgileriSaat 16:00 öncesi alınan siparişler aynı gün kargoya verilirSa..
Gösterilen: 1 ile 17 arası, toplam: 17 (1 Sayfa)