Her şey stokta AYNI GÜN KARGO

Toptan Bluetooth Speaker

Kensa K214 Bluetooth SpeakerToptan Kensa Bluetooth Speakerlar tahtakale çeşitliliği ve uygun toptan fiyatlarla hafizakartci.com'da.Ürün ÖzellikleriGelişmiş kablosuz ses deneyimiPasif radyatör ile güçlü  ve temiz basDarbeye ve toza dayanıklı materyalŞarj edilebilir bataryaSes, arama ve müzik kon..
Kensa K243 Bluetooth SpeakerToptan Kensa Bluetooth Speakerlar tahtakale çeşitliliği ve uygun toptan fiyatlarla hafizakartci.com'da.Ürün ÖzellikleriGelişmiş kablosuz ses deneyimiPasif radyatör ile güçlü  ve temiz basDarbeye ve toza dayanıklı materyalŞarj edilebilir bataryaSes, arama ve müzik kon..
Kensa K244 Bluetooth SpeakerToptan Kensa Bluetooth Speakerlar tahtakale çeşitliliği ve uygun toptan fiyatlarla hafizakartci.com'da.Ürün ÖzellikleriGelişmiş kablosuz ses deneyimiPasif radyatör ile güçlü  ve temiz basDarbeye ve toza dayanıklı materyalŞarj edilebilir bataryaSes, arama ve müzik kon..
Kensa K245 Bluetooth SpeakerToptan Kensa Bluetooth Speakerlar tahtakale çeşitliliği ve uygun toptan fiyatlarla hafizakartci.com'da.Ürün ÖzellikleriGelişmiş kablosuz ses deneyimiPasif radyatör ile güçlü  ve temiz basDarbeye ve toza dayanıklı materyalŞarj edilebilir bataryaSes, arama ve müzik kon..
Kensa K248 Bluetooth SpeakerToptan Kensa Bluetooth Speakerlar tahtakale çeşitliliği ve uygun toptan fiyatlarla hafizakartci.com'da.Ürün ÖzellikleriGelişmiş kablosuz ses deneyimiPasif radyatör ile güçlü  ve temiz basDarbeye ve toza dayanıklı materyalŞarj edilebilir bataryaSes, arama ve müzik kon..
Kensa K249 Bluetooth SpeakerToptan Kensa Bluetooth Speakerlar tahtakale çeşitliliği ve uygun toptan fiyatlarla hafizakartci.com'da.Ürün ÖzellikleriGelişmiş kablosuz ses deneyimiPasif radyatör ile güçlü  ve temiz basDarbeye ve toza dayanıklı materyalŞarj edilebilir bataryaSes, arama ve müzik kon..
Kensa K252 Fenerli Bluetooth SpeakerToptan Kensa Bluetooth Speakerlar tahtakale çeşitliliği ve uygun toptan fiyatlarla hafizakartci.com'da.Ürün ÖzellikleriGelişmiş kablosuz ses deneyimiPasif radyatör ile güçlü  ve temiz basDarbeye ve toza dayanıklı materyalŞarj edilebilir bataryaFener özellikli..
Kensa K253 Bluetooth SpeakerToptan Kensa Bluetooth Speakerlar tahtakale çeşitliliği ve uygun toptan fiyatlarla hafizakartci.com'da.Ürün ÖzellikleriGelişmiş kablosuz ses deneyimiPasif radyatör ile güçlü  ve temiz basDarbeye ve toza dayanıklı materyalŞarj edilebilir bataryaSes, arama ve müzik kon..
Kensa K254 Bluetooth SpeakerToptan Kensa Bluetooth Speakerlar tahtakale çeşitliliği ve uygun toptan fiyatlarla hafizakartci.com'da.Ürün ÖzellikleriGelişmiş kablosuz ses deneyimiPasif radyatör ile güçlü  ve temiz basDarbeye ve toza dayanıklı materyalŞarj edilebilir bataryaSes, arama ve müzik kon..
Kensa K255 Bluetooth SpeakerToptan Kensa Bluetooth Speakerlar tahtakale çeşitliliği ve uygun toptan fiyatlarla hafizakartci.com'da.Ürün ÖzellikleriGelişmiş kablosuz ses deneyimiPasif radyatör ile güçlü  ve temiz basDarbeye ve toza dayanıklı materyalŞarj edilebilir bataryaSes, arama ve müzik kon..
Toptan - Kensa Nostalji SpeakerUsb / Sd / Tf Kart GirişiBluetooth FonksiyonuDsp Radio / StereoDahili Şarj Edilebilir Batarya2 Adet D Büyük Pil İle Çalışır.Teyp Fişi Kutu İçerisinde Vardır.Dc 5 V Adaptör Girişi Vardır. Boy : 23 CmDerinlik : 9,5 CmYükseklik: 16 Cm..
Kensa Km266 Nostalji Bluetooth SpeakerHİ-Fİ ses kalitesiUsb, hafıza kartı, aux ve bluetooth üzerinden müzik dinlemeFm radyoluYüksek hassasiyete sahip radyo anteniHem doğrudan priz bağlantısı ile hem de şarj ile kullanılabilirGeçmişin hatıralarını bugünün teknolojisi ile buluşturan nostalji radyo çeş..
Toptan - Kensa Nostalji SpeakerYüksek kalite ses deneyimiUsb, hafıza kartı, aux ve bluetooth bağlantı seçenekleriŞarj edilebilir bataryaYüksek hassasiyete sahip fm radyo anteniÖzgün şık tasarımToptan kensa nostalji radyolar bol çeşit ve uygun kensa toptan fiyatları ile hafizakartci.com'da.Tesl..
Toptan - Kensa Km317 Fenerli ve Powerbanklı Bluetooth Nostalji Speaker Hi-Fi ses kalitesiFM radyo özellikli5V-3W güneş paneliHem şarj edilebilir hem de değiştirilebilir pilYüksek hassasiyete sahip radyo anteniKablosuz telefon şarjıGüçlü ses üreten hoparlörler5v usb enerji çıkışına sahipKu..
Kensa Km341 Bluetooth SpeakerToptan Kensa Bluetooth Speakerlar tahtakale çeşitliliği ve uygun toptan fiyatlarla hafizakartci.com'da.Ürün ÖzellikleriGelişmiş kablosuz ses deneyimiPasif radyatör ile güçlü  ve temiz basDarbeye ve toza dayanıklı materyalŞarj edilebilir bataryaSes, arama ve müzik ko..
Kensa Km343 Bluetooth SpeakerToptan Kensa Bluetooth Speakerlar tahtakale çeşitliliği ve uygun toptan fiyatlarla hafizakartci.com'da.Ürün ÖzellikleriGelişmiş kablosuz ses deneyimiPasif radyatör ile güçlü  ve temiz basDarbeye ve toza dayanıklı materyalŞarj edilebilir bataryaSes, arama ve müzik ko..
Knstar M-50bt Nostalji Kaset Çalar SpeakerFM radyo özellikliKaset / Usb  Bellek / Hafıza Kartı destekliBluetooth fonksiyonluPilli ve elektriğe bağlı kullanım imkanıHI-FI ses deneyimiToptan telefon aksesuarları bol çeşit ve en uygun toptan fiyatlar ile hafizakartci.com'da...
Livon Lv111 Bluetooth SpeakerGelişmiş kablosuz ses deneyimiPasif radyatör ile güçlü ve temiz basDarbeye ve toza dayanıklı materyalTelefon görüşmesi yapmak için dahili mikrofonAux, Hafıza kartı, USB bellek ve Bluetooth bağlantı seçenekleriTeslimat BilgileriSaat 16:00 öncesi alınan siparişler aynı gün..
LP-V12 Bluetooth SpeakerÜrün ÖzellikleriBluetooth: 5.0Çıkış Gücü: 8Wx1USB bağlantı noktasını/TF kart yuvasını/Aux-in/FM radyo/telefon yuvasını desteklerDahili şarj edilebilir Li-pil 1200mAhEller serbest arama için dahili mikrofonŞarj süresi: 4 saatÇalma süresi: 3-4 saatÜrün boyutu: 23x8.2x11,5 cm..
LP-V13 Bluetooth SpeakerÜrün ÖzellikleriBluetooth: 5.0Çıkış Gücü: 8Wx1USB bağlantı noktasını/TF kart yuvasını/Aux-in/FM radyo/telefon yuvasını desteklerDahili şarj edilebilir Li-pil 1200mAhEller serbest arama için dahili mikrofonŞarj süresi: 4 saatÇalma süresi: 3-4 saatÜrün boyutu: 22,5x9,8x5,8 cm..
LP-V2 Bluetooth SpeakerÜrün ÖzellikleriBluetooth Özelliği: BT Sürümü 2.1 + EDRÇalışma Modları: Bluetooth (Müzik, Ahizesiz) / FM radyo / USB Kalem Sürücüsü / MicroSD kart / Hat girişiOyun süresi: 3-5 saatÇıkış Gücü: 5WGüç Kaynağı: USB/dahili lityum pil..
LP-V7 Bluetooth SpeakerÜrün ÖzellikleriBluetooth Usb/ TF DesteğiYüksek Hassasiyetli Teleskopik Anten1200 mAh 18650 LI-ON Dahili BataryaTws ( Çift Hoparlör Eşleşme ) FonksiyonuYüksek Ses Gücüne Sahip Dahili Hoparlör (57 mm 8 Watt )Tüm MP3 Formatlarını Desteklemektedir.DC 5V Usb Şarj Kablosu İle Şarj ..
Toptan - Meier Nostalji SpeakerUsb / Sd / Tf Kart GirişiBluetooth FonksiyonuDsp Radio / StereoDahili Şarj Edilebilir Batarya2 Adet D Büyük Pil İle Çalışır.Teyp Fişi Kutu İçerisinde Vardır.Dc 5 V Adaptör Girişi Vardır. Boy : 23 CmDerinlik : 9,5 CmYükseklik: 16 Cm ..
Toptan - Meier Nostalji SpeakerUsb / Sd / Tf Kart GirişiBluetooth FonksiyonuDsp Radio / StereoDahili Şarj Edilebilir Batarya2 Adet D Büyük Pil İle Çalışır.Teyp Fişi Kutu İçerisinde Vardır.Dc 5 V Adaptör Girişi Vardır. Boy : 23 CmDerinlik : 9,5 CmYükseklik: 16 Cm..
Toptan - Meier Nostalji SpeakerUsb / Sd / Tf Kart GirişiBluetooth FonksiyonuDsp Radio / StereoDahili Şarj Edilebilir Batarya2 Adet D Büyük Pil İle Çalışır.Teyp Fişi Kutu İçerisinde Vardır.Dc 5 V Adaptör Girişi Vardır. Boy : 23 CmDerinlik : 9,5 CmYükseklik: 16 Cm ..
Nns Ns-2037s Bluetooth Nostalji SpeakerÜrün ÖzellikleriGüneş Panelli Solar Şarjlı Yeni Model Taşınabilir RadioHem Prizden Şarj Edin Hem de Güneş Enerjisiyle Şarjını Kendi Doldursun.Bluetooth İle BağlantıUsb Flash Bellek İle Müzik DinlemeTf Kart İle Müzik DinlemeTws ÖzelliğiFm Radio Özelliği ve 3 Ban..
Nns Ns-2039sl Bluetooth Nostalji SpeakerÜrün ÖzellikleriYüksek hassasiyetAm/Fm/Sw1-6 8 Bant RadioUsb flash bellek ve Tf kart ile müzik dinleme1w güneş paneliUsb-Tf-Pc bağlantısı için 3 yönlü hoparlörŞarj edilebilir pilGüneş enerjisiyle şarj edilebilme..
Nns Ns-3315bt Nostalji Bluetooth SpeakerGövde MateryaliPlastikMenşeiDiğerKutuVar, AçılmamışGösterge TipiSesli UyarıŞarjlı Çalışma Süresi10 saat - 15 saatDurumSıfırGaranti Süresi6 - 12 AyGarantiVar, BaşlamamışGüç KaynağıŞarjlıHafıza Kartı DesteğiMicro SDGüç100 W altıGaranti Geçerlilik YeriTürkiyeSes ..
Nns Ns-3381bt Nostalji Bluetooth SpeakerTarz:TaşınabilirTür:AM/FMMenşe Yeri:Guangdong, ChinaMarka adı:NNSModel Numarası:NS-3381BTEkran:HiçbirFonksiyonu:Dahili hoparlörGüç kaynağı:Şarj edilebilir pil paketiColor:Coffe/WoodenBand:FM/MW/SW 3 Band1:USB/TF slot2:Wireless BT3:1200MA Li battery4:USB charge..
Nns Ns-8068bt Nostalji Bluetooth SpeakerTarz:TaşınabilirÖzel kalıp:EvetTür:AM/FMMenşe Yeri:ChinaMarka adı:NNSModel Numarası:NS-8068BTEkran:EvetFonksiyonu:Dahili hoparlörGüç kaynağı:Şarj edilebilir pil paketiProduct name:FM/AM/SW 3 bands radioFeature:Digital Display FM Digital RadioColor:BlackBand:3 ..
Nns Ns-8069bt Nostalji Bluetooth SpeakerBluetooth İle BağlantıUsb Flash Bellek İle Müzik DinlemeTf Kart İle Müzik DinlemeTws ÖzelliğiFm Radio Özelliği ve 3 Band ( FM  /  AM  /  SW )Şarj Edilebilir Dahili Batarya ( 18650 LI-CON PİL )Pil Kapasitesi : 1200 mAh 3.7 VoltKutu İçeriği :..
Nns Ns-8070bt Nostalji Bluetooth SpeakerBluetooth İle BağlantıUsb Flash Bellek İle Müzik DinlemeTf Kart İle Müzik DinlemeTws ÖzelliğiFm Radio Özelliği ve 3 Band ( FM  /  AM  /  SW )Şarj Edilebilir Dahili Batarya ( 18650 LI-CON PİL )Pil Kapasitesi : 1200 mAh 3.7 VoltKutu İçeriği :..
Sunix Bts33 Bluetooth Speaker·         Sunix Blt-33 Bluetooth Hoparlör Kablosuz Taşınabilir Ses Bombası Extra Bass·         Oynatma Fonksiyonları : Bluetooth·         Bluetoot..
Sunix Bts41 Bluetooth SpeakerEn Yüksek Frekans. 16 kHz.Kullanım Mesafesi. 10 M.Ses Seviyesi (dBA) ...Ağırlık. 320 G.Bluetooth Sürüm. 5.0.En Düşük Frekans. 120 Hz.Boyut. 140 x 101 x 53 MM.Teslimat BilgileriSaat 16:00 öncesi alınan siparişler aynı gün kargoya verilirSabit fiyatlı kargo ücreti500 ..
Sunix Bts50 Bluetooth SpeakerYüksek Ses KalitesiExtra BassGüçlendirilmiş BataryaTek Şarjda Uzun Süre KullanımEkolayzer Özelliği İle Ses Dengesini KişiselleştirmeTeslimat BilgileriSaat 16:00 öncesi alınan siparişler aynı gün kargoya verilirSabit fiyatlı kargo ücreti750 tl ve uzeri aksesuar alıml..
Sunix Bts51 Bluetooth SpeakerYüksek Ses KalitesiExtra BassGüçlendirilmiş BataryaTek Şarjda Uzun Süre KullanımEkolayzer Özelliği İle Ses Dengesini KişiselleştirmeTeslimat BilgileriSaat 16:00 öncesi alınan siparişler aynı gün kargoya verilirSabit fiyatlı kargo ücreti750 tl ve uzeri aksesuar alıml..
Sunix Bts52 Bluetooth SpeakerYüksek Ses KalitesiExtra BassGüçlendirilmiş BataryaTek Şarjda Uzun Süre KullanımEkolayzer Özelliği İle Ses Dengesini KişiselleştirmeTeslimat BilgileriSaat 16:00 öncesi alınan siparişler aynı gün kargoya verilirSabit fiyatlı kargo ücreti750 tl ve uzeri aksesuar alıml..
Sunix Bts53 Bluetooth SpeakerYüksek Ses KalitesiExtra BassGüçlendirilmiş BataryaTek Şarjda Uzun Süre KullanımEkolayzer Özelliği İle Ses Dengesini KişiselleştirmeTeslimat BilgileriSaat 16:00 öncesi alınan siparişler aynı gün kargoya verilirSabit fiyatlı kargo ücreti750 tl ve uzeri aksesuar alıml..
Gösterilen: 1 ile 42 arası, toplam: 42 (1 Sayfa)