Her şey stokta AYNI GÜN KARGO

Dramex Toptan Fiyat Listesi

Dramex Toptan Fiyat Listesi

Dramex, elektronik aksesuarlar konusundaki geniş ürün çeşitliliği ve uygun fiyatlarıyla öne çıkan markalardan biridir. Dramex toptan satış fiyat listesi içerisinde yer alan ürünler, piyasanın en çok talep edilen ve rağbet edilen dayanıklı ürünleri arasında yer almaktadır.

Dramex toptan ev şarj cihazları, hızlı şarj teknolojisi konusunda gerçekten çok başarılı olan kaliteli elektronik donanıma sahip ürünlerdir. Akım koruması, aşırı şarj koruması gibi performans artırıcı özellikleriyle öne çıkan Deji toptan fiyat listesi seçenekleri, mobil cihazlarınızı çok kısa süre içerisinde şarj etmenin ayrıcalığını yaşamanıza yardımcı olur.

Dramex Toptan Cep Telefonu Aksesuarları Fiyat Listesi

Dramex'in hızlı ev şarj aletleri, kullanıcılarına zamandan tasarruf etme imkanı sunuyor. Farklı çıkış güçleriyle uyumlu olan bu şarj aletleri, teknolojiyi hızlı ve etkili bir şekilde kullanmak isteyenler için ideal çözümler sunuyor. Dramex toptan cep telefonu şarj kablosu fiyatları, güvenilir bağlantıları ve dayanıklı yapılarıyla dikkat çekiyor.

Toptan fiyatlarla temin edebileceğiniz bu kablolar, çeşitli marka ve modellerle uyumlu olarak kullanıcıların beklentilerini karşılıyor. Benzer şekilde Syrox ürünlerimiz için de Syrox toptan fiyat listesi sayfamızı ziyaret etmenizi öneriyoruz.

Dramex toptan iPhone şarj kablosu seçenekleri, Apple cihazlarına uyumlu tasarımlarıyla öne çıkıyor. Yüksek kaliteli malzeme kullanımı ve dayanıklı yapıları ile Dramex iPhone şarj kablosu çeşitleri, müşterilerinizin beklentilerini karşılayacak nitelikte. Dramex toptan ev şarj başlık fiyat listesi, şarj cihazlarınızı kullanırken şıklığı ve pratikliği bir arada sunuyor. Farklı tasarım ve renk seçenekleriyle zevklere hitap eden bu başlıklar, müşterilerinizin beğenisini kazanacak. Sitemiz cep telefonu aksesuar toptan ürünleriyle teknolojiye uygun fiyatlarla erişim sağlayabilir, müşteri memnuniyetini artırabilirsiniz.

D16L 1.6A Lightning Şarj AdaptörüÜrün açıklaması:* 1.6 Amper Şarj Adaptörü* Lightning girişli tüm cihazlar İle Uyumludur* Kablo uzunluğu 100 cm* (CE) Avrupa birliği standartlarına uygun yerli üretim* Kısa devre koruması* Yüksek voltaj koruması* Yüksek akım koruması* Giriş: 100-240 ~ 50/60Hz 0.3..
D21L 2.1A Lightning Şarj Adaptörü & Şarj Data KablosuÜrün açıklaması:* 2.1 Amper Hızlı Şarj Adaptörü* Lightning girişli tüm cihazlar İle Uyumludur* Kablo uzunluğu 100 cm* (CE) Avrupa birliği standartlarına uygun yerli üretim* Kısa devre koruması* Yüksek voltaj koruması* Yüksek akım koruması* Gir..
Dramex D21M  Micro 2.0 Amper Ev Şarj AletiDİKKAT : SYROX MARKASIDIR Taşıması kolaydır..Orjinal Syrox ürünüdür.Kablo ve adaptör ayrıdır.Kablo uzunluğu 100 cm’dir.Micro girişli telefonlara uyumludur.Şarj süresini ve batarya ömrünü kısaltmaz.Bataryada defarmasyon ve şişme yapmaz.Kondansatör s..
D26M 2.6A Micro USB Şarj Adaptörü & Şarj Data KablosuÜrün açıklaması:* 2.6 Amper Hızlı Şarj Adaptörü* Micro USB girişli tüm cihazlar İle Uyumludur.* Kablo uzunluğu 100 cm* (CE) Avrupa birliği standartlarına uygun yerli üretim* Kısa devre koruması* Yüksek voltaj koruması* Yüksek akım koruması* Gi..
D21T 2.1A Type-C Şarj Adaptörü & Şarj Data KablosuÜrün açıklaması:* 2.1 Amper Hızlı Şarj Adaptörü* Type-C girişli tüm cihazlar İle Uyumludur* Kablo uzunluğu 100 cm* (CE) Avrupa birliği standartlarına uygun yerli üretim* Kısa devre koruması* Yüksek voltaj koruması* Yüksek akım koruması* Giriş: 10..
D26T 2.6A Type-C Şarj Adaptörü & Şarj Data KablosuÜrün açıklaması:* 2.6 Amper Hızlı Şarj Adaptörü* Type-C girişli tüm cihazlar İle Uyumludur.* Kablo uzunluğu 100 cm* (CE) Avrupa birliği standartlarına uygun yerli üretim* Kısa devre koruması* Yüksek voltaj koruması* Yüksek akım koruması* Giriş: 1..
Dramex D16B 1.6 Amper Usb Ev BaşlıkToptan Syrox bayii olarak syrox ürünlerini bol çeşit ve en uygun toptan fiyatlarla siz değerli bayilerimize ulaştırıyoruz.Taşıması kolaydır..Orjinal Dramexürünüdür.Kablo dahil değildir.Şarj süresini ve batarya ömrünü kısaltmaz.Bataryada defarmasyon ve şişme yapmaz...
Dramex D16BE 1.6 Amper Eko Kutu Usb Ev BaşlıkToptan Syrox bayii olarak syrox ürünlerini bol çeşit ve en uygun toptan fiyatlarla siz değerli bayilerimize ulaştırıyoruz.Taşıması kolaydır..Orjinal Dramexürünüdür.Kablo dahil değildir.Şarj süresini ve batarya ömrünü kısaltmaz.Bataryada defarmasyon ve şiş..
D21B 2.1A Şarj AdaptörüÜrün açıklaması:* 2.1 Amper Hızlı Şarj Adaptörü* USB-A çıkışlıdır* (CE) Avrupa birliği standartlarına uygun yerli üretim* Kısa devre koruması* Yüksek voltaj koruması* Yüksek akım koruması* Giriş: 100-240 ~ 50/60Hz 0.35A* Çıkış: 5.0V⎓2.1A..
Dramex D11MK Micro 1.0 Amper Kablo* Hızlı şarj ve data transferi* 1.1Amper hızlı şarj* kablo uzunluğu 100 cm. * Micro USB bağlantılı cihazları şarj etmek için kullanılır.* Müzik, resim ve belgelerinizi hızlı ve kolayca aktarabilirsiniz.* (CE) Avrupa birliği standartlarına uygun yerli üretim...
D21BE 2.1A Şarj Adaptörü (Ekonomik Mini Kutu)Ürün açıklaması:* 2.1 Amper Hızlı Şarj Adaptörü* USB-A çıkışlıdır* (CE) Avrupa birliği standartlarına uygun yerli üretim* Kısa devre koruması* Yüksek voltaj koruması* Yüksek akım koruması* Giriş: 100-240 ~ 50/60Hz 0.35A* Çıkış: 5.0V⎓2.1A..
Toptan-D26BE 2.6A Şarj Adaptörü (Ekonomik Mini Kutu)Ürün açıklaması:* 2.6 Amper Hızlı Şarj Adaptörü* USB-A çıkışlıdır* (CE) Avrupa birliği standartlarına uygun yerli üretim* Kısa devre koruması* Yüksek voltaj koruması* Yüksek akım koruması* Giriş: 100-240 ~ 50/60Hz 0.35A* Çıkış: 5.0V⎓2.6A..
D30B 3.0A Şarj Adaptörü (Ekonomik Mini Kutu)Ürün hakkında:* 18 Watt Güçlü performans* 3.0 Amper Hızlı Şarj Adaptörü* USB-A çıkışlıdır* (CE) Avrupa birliği standartlarına uygun yerli üretim.* Kısa devre koruması* Yüksek voltaj koruması* Yüksek akım koruması* Giriş : 100-240V ~ 50/60Hz 0.6A* Çıkış : D..
D30BE 3.0A Şarj Adaptörü (Ekonomik Mini Kutu)Ürün hakkında:* 18 Watt Güçlü performans* 3.0 Amper Hızlı Şarj Adaptörü* USB-A çıkışlıdır* (CE) Avrupa birliği standartlarına uygun yerli üretim.* Kısa devre koruması* Yüksek voltaj koruması* Yüksek akım koruması* Giriş : 100-240V ~ 50/60Hz 0.6A* Çıkış : ..
Dramex D21MK Micro 2.1 Amper Usb Kablo* Hızlı şarj ve data transferi* 2.1Amper hızlı şarj* kablo uzunluğu 100 cm. * Micro USB bağlantılı cihazları şarj etmek için kullanılır.* Müzik, resim ve belgelerinizi hızlı ve kolayca aktarabilirsiniz.* (CE) Avrupa birliği standartlarına uygun yerli üretim..
D21MKE 2.1A Micro-USB Şarj ve Data Kablosu (Ekonomik Mini Kutu)Ürün açıklaması:* Hızlı şarj ve data transferi* 2.1Amper hızlı şarj* kablo uzunluğu 100 cm. * Micro USB bağlantılı cihazları şarj etmek için kullanılır.* Müzik, resim ve belgelerinizi hızlı ve kolayca aktarabilirsiniz.* (CE) Avrupa ..
Dramex J02K Nokıa İnce Ev ŞarjTaşıması kolaydır..Orjinal Syrox ürünüdür.Kablo ve adaptör ayrı değildir.Şarj süresini ve batarya ömrünü kısaltmaz.Bataryada defarmasyon ve şişme yapmaz...
Dramex J03K Samsung Luna Ev ŞarjTaşıması kolaydır..Orjinal Syrox ürünüdür.Kablo ve adaptör ayrı değildir.Şarj süresini ve batarya ömrünü kısaltmaz.Bataryada defarmasyon ve şişme yapmaz.Toptan syrox bayii olarak yüzlerce çeşit toptan syrox ürününü bol çeşit ve en iyi fiyatlarla siz değerli müşteriler..
Dramex J13k Samsung D880 Ev ŞarjTaşıması kolaydır..Orjinal Syrox ürünüdür.Kablo ve adaptör ayrı değildir.Şarj süresini ve batarya ömrünü kısaltmaz.Bataryada defarmasyon ve şişme yapmaz...
Dramex D16LKE Iphone 1.1 Amper Eko Kutu Kablo* Hızlı şarj ve data transferi* 1.6Amper hızlı şarj* kablo uzunluğu 100 cm. * Lightning bağlantılı cihazları şarj etmek için kullanılır.* Müzik, resim ve belgelerinizi hızlı ve kolayca aktarabilirsiniz.* (CE) Avrupa birliği standartlarına uygun yerli..
Dramex D21LK Iphone 2.1 Amper Usb Kablo* Hızlı şarj ve data transferi* 2.1Amper hızlı şarj* kablo uzunluğu 100 cm. * Lightning bağlantılı cihazları şarj etmek için kullanılır.* Müzik, resim ve belgelerinizi hızlı ve kolayca aktarabilirsiniz.* (CE) Avrupa birliği standartlarına uygun yerli üreti..
Dramex D21LKE Iphone 2.1 Amper Eko Kutu Kablo* Hızlı şarj ve data transferi* 2.1Amper hızlı şarj* kablo uzunluğu 100 cm. * Lightning bağlantılı cihazları şarj etmek için kullanılır.* Müzik, resim ve belgelerinizi hızlı ve kolayca aktarabilirsiniz.* (CE) Avrupa birliği standartlarına uygun yerli..
D21TK 2.1A Type-C – USB Şarj ve Data Kablosu* Hızlı şarj ve data transferi* 2.1Amper hızlı şarj* kablo uzunluğu 100 cm. * Type-C bağlantılı cihazları şarj etmek için kullanılır.* Müzik, resim ve belgelerinizi hızlı ve kolayca aktarabilirsiniz.* (CE) Avrupa birliği standartlarına uygun yerli üre..
Dramex D21TKE Type-C 2.1 Amper Eko Kutu Usb Kablo* Hızlı şarj ve data transferi* 2.1Amper hızlı şarj* kablo uzunluğu 100 cm. * Type-C bağlantılı cihazları şarj etmek için kullanılır.* Müzik, resim ve belgelerinizi hızlı ve kolayca aktarabilirsiniz.* (CE) Avrupa birliği standartlarına uygun yerl..
Dramex D26TK Type-C 2.6 Amper Usb Kablo* Hızlı şarj ve data transferi* 2.6Amper hızlı şarj* kablo uzunluğu 100 cm. * Type-C bağlantılı cihazları şarj etmek için kullanılır.* Müzik, resim ve belgelerinizi hızlı ve kolayca aktarabilirsiniz.* (CE) Avrupa birliği standartlarına uygun yerli üretim...
Gösterilen: 1 ile 26 arası, toplam: 26 (1 Sayfa)