Her şey stokta AYNI GÜN KARGO

Toptan Telefon Tutucu

Ürün Adı: JX-019 Katlanabilir Telefon / Tablet Tutucu Kaymaz Silikon Pedli  Ürün Açıklaması:Telefonunuzu veya tabletinizi güvenli bir şekilde sabitlemek ister misiniz? Torima JX-008 Çift Destekli Telefon/Tablet Tutucu Kaymaz Silikon Pedli Beyaz ile bunu yapabilirsiniz. Çift destekli y..
MJ30 12'' Rgb Led Selfie Işığı (Tripot Hediyeli)Ürün AçıklamasıTitreşim Ya Da Sarsılma YapmazDoğal Aydınlatma Ve ışıklandırmaGölgesiz ÇekimParlama Yapmaksızın Fotoğraf Ya Da Video ÇekimiErgonomik Ve Şık TasarımAçma/Kapatma AnahtarıRenk Sıcaklığı Ayarlama DüğmesiParlaklık Seviyesi Ayarlama DüğmesiHas..
MJ36 14'' Rgb Led Selfie Işığı (Tripot Hediyeli)Titreşim ya da sarsılma yapmaz- Gölgesiz çekim- Ergonomik ve şık tasarım- Açma/kapatma anahtarı- Parlaklık seviyesi ayarlama düğmesi- Işık açısı ayarlama aparatı..
3110 Tripod 3110 Tripod
YENİ
Toptan - 3110 TripodÖzellikler Su terazili Tip TripodMalzeme Aluminyum Bacak Plastik Mekanizma Ebatlar Açık Uzunluk: 102 cm Kapalı Uzunluk : 35 cm Ağırlık 400 g Akıllı telefonlar için uygun kıskaçlı aparat Silikon pedler sayesinde yüzeyde kaymaz. Yumuşak ..
Mobilmoods MB-AV01 Mıknatıslı Araç Telefon Tutucu• İki parçadan oluşan Mıknatıslı Telefon Tutucu, bir parçası telefona diğer parçası ise araç havalandırma ızgarasına  takılarak dakikalar içerisinde kullanıma hazır hale gelir.• Telefonun arkasına yapıştırılan güçlü mıknatıs sadece aparata değil..
Subzero Sp10 Telefon TutucuKolay kullanım ile güvenli sürüş sağlarAyarlanabilir görünümEkstra güçlü tutuşHafif ve ergonomik tasarımAkıllı telefonlarla uyumludurToptan kensa ürünleri tahtakale çeşitliliği ve uygun fiyat listeleri ile hafizakartci.com'da.Teslimat BilgileriSaat 16:00 öncesi alınan sipa..
Toptan-Torima JX006 Telefon TutucuDüz Paralel Kalorifer Petekli Araçlara Birebir Uyum Sağlamaktadır.Her Telefona Uyumludur.Güçlü Mıknatıs Özelliği ve Sağlam Kalorifer Kıskacı İle Herhangi Bir Sorun Yaşamazsınız.Kolay Kullanıma Sahiptir. Montajı Basit Ve Pratiktir.Cihazı 360 derece döndürmenize izin ..