Her şey stokta AYNI GÜN KARGO

Toptan Usb Oto Başlık

Torima C10 Usb Giriş ve Type-C Giriş 38W Pd Oto Başlık38W şarj çıkış gücüne sahipPD şarj teknolojisi ile tüm hızlı şarj teknolojilerini desteklerAkıllı güç yönetim sistemine sahipTypec ve usb çıkışına sahipGüvenli kullanım sunar..
Acl 36W Pd Oto Başlık 6AHızlı şarj özelliği ile tasarlanmış, normal girişler 5W iken ACL Type-C PD Şarj Başlığı max 36W güç üretir. Çift USB girişi ile aynı anda iki cihazı birden Qualcomm özelliği ile hızlı şarj edebilir. Çoklu devre koruması.Metal yaylı kontaklar.Portatif,dayanıklı,taşın..
Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 15 (1 Sayfa)

Toptan USB Oto Şarj Başlık Fiyatları

Hafıza Kartçı olarak, toptan USB oto şarj başlıkları kategorisinde bayilerimizin ihtiyaçlarına en uygun yüksek kaliteli ürünleri stoklu olarak bulundurmaya ve bu alanda en son çıkan yeni teknoloji ürünleri stoklarımıza eklemeye devam ediyoruz. Araç içi USB şarj başlıkları otomobilde seyahat halinde iken şarjın bitmesi durumunda telefonlarınızı çok kısa sürede kolay ve hızlı şarj etme olanağı sağlamaktadır.

Toptan USB oto şarj başlıkları: Elinde şarj kablosu olan ve sadece aracın çakmaklık girişine şarj cihazını takarak telefonunu şarj etmek isteyen kullanıcılar için ideal olan bir çözümdür. Bu sayede gereksiz yere kabloya para vermemiş olursunuz.

Tahtakale piyasasının en kaliteli toptan pd oto şarj başlıklarını sürekli piyasa taraması yaparak stoklarımıza ekliyor ve siz değerli bayilerimiz için stoklarımızda bulunduruyoruz. USB özellikli oto şarj başlıkları son dönemde yoğun talep görmektedir, bunun en önemli nedeni USB oto başlıklarının diğer modellere göre yüksek hızda ve kısa sürede telefonları şarj edebilmesidir.

Tahtakale Uygun Fiyatlı Toptan USB Oto Şarj Cihazı Başlıkları

Tahtakale ve Eminönü elektronik cep telefonu aksesuar piyasasının önde gelen firmalarından biri olan Hafıza Kartçı firması olarak bayilerimize bu kategorideki en ucuz sürdürülebilir fiyatlarla ürün tedarik etmekteyiz. Sektörde bayilerimizin en çok ihtiyaç duyduğu ve talep etmiş olduğu akıllı telefon aksesuar çeşitlerine yönelik güncel gelişmeleri yakından takip ederek esnaf müşterilerimizin ihtiyaçlarına doğru zamanda doğru ürünlerle yanıt vermeyi vazife edindik.

Ucuz toptan telefon tutucu çeşitleri ve diğer oto şarj grubu ürünlerimiz bu sektörde en çok talep edilen, malzeme sağlamlığı en üst düzeyde olan ürünlerden olup her zaman satmış olduğumuz bu ürünlerin arkasında durduğumuzu da önemle vurguluyoruz.

Toptan USB Oto Şarj Başlıklarında En İyi Markaların Ürünlerini Getiriyoruz

ACL, Subzero, Dramex, Linkage, Torima, Syrox, Lucatech, gibi tüm bilinen markaların USB girişli oto şarj cihazı başlıklarını en ucuz toptan fiyatlarla bayilerimize temin etmekteyiz. Dayanıklı ve sağlam ürün yapısıyla ön plana çıkan bu markaların en önemli özelliklerinden biri uzun yıllar boyunca araçlarınızda şarj başlığı olarak sorunsuz bir şekilde kullanabilmenizdir.

Sitemiz telefon aksesuarları toptan hizmeti veren bir toptan tedarik platformu olup, B2B olarak hizmet vermektedir. Toptan satış fiyatlarımızı görebilmek için bayi girişi yapmanız gerekmektedir. Eğer bayimiz değilseniz hemen üst menüdeki linkten bayilik başvuru sayfasına giderek başvuru yapınız.