Her şey stokta AYNI GÜN KARGO

Toptan Kulaklıklar

Ürün Özellikleri ◽️Tüm Akıllı Telefonlara Uyumlu◽️Otomatik pop-up◽️Aktif hoparlör ve ses açma◽️Ios 16 uyumlu◽️Yepyeni tasarım◽️Güçlü batarya◽️Güçlü ses ve bass◽️Gürültü Engelleme◽️Şeffaf Mod◽️Uzamsal Ses◽️Görev Atama◽️Hi Siri◽️Müzik Paylaşma◽️Konum Bul◽️Arka Plan Sesleri◽️Wireleas Şarj◽️Canlı O..
Toptan Kulaklık - Syrox K1 Mikrofonlu KulaklıkToptan tüm syrox kulaklıklar bol çeşit ve uygun toptan fiyatlarla hafizakartci.com'daOrijinal üründür.Müziklerinizi doğal ve net aynı zamanda yüksek kalite sesle dinleyin.Modern tasarımıyla ilginizi çeker.Mikrofon özelliğini aramalarınızda kullanabilirsi..
K8 Stereo Kablolu KulaklıkÜRÜN HAKKINDA• Yüksek ses kalitesi• Çoğu akıllı cihazlar ile uyumludur• Kablo uzunluğu 1.2m O.O3m• Güvenli ve rahat kullanımKULAKLIK:Sürücü Ünitesi : 1OMMEmpedans : 16ῼDuyarlılık : 92dB ± 3dBNominal Güç : 3mWMax Nominal Güç : 5mWGiriş : 3.5MMMİKROFON:Duyarlılık : -42dB ± 3d..
Syrox Syx-K11 Mikrofonlu Kablolu KulaklıkÜRÜN HAKKINDA* Stereo kulaklık* Yüksek ses kalitesi* Çoğu akıllı cihazlar ile uyumludur* Rahat kullanımKulaklık* Frekans: 20-20000Hz* Empedans: 32Ω* Hassasiyet: 105 dB ± 3dB* Kablo : 1.5m ± 0.03m* Konnektörler : 3.5mmMikrofon* Frekans Yanıt : 50-16000Hz* Alma..
K12 Mikrofonlu Kablolu KulaklıkÜRÜN HAKKINDAEarbuds* Yüksek ses kalitesi* Çoğu akıllı cihazlar ile uyumludur* Kablo uzunluğu 12O cm ± %1O* Güvenli ve rahat kullanım..
Toptan Kulaklık - Syrox K16 Metal Mikrofonlu KulaklıkOrijinal üründür.Müziklerinizi doğal ve net aynı zamanda yüksek kalite sesle dinleyin.Modern tasarımıyla ilginizi çeker.Mikrofon özelliğini aramalarınızda kullanabilirsiniz.Toptan tüm syrox kulaklıklar bol çeşit ve uygun toptan fiyatlarla hafizaka..
K12A Mikrofonlu Kablolu KulaklıkÜRÜN HAKKINDAEarbuds* Yüksek ses kalitesi* Çoğu akıllı cihazlar ile uyumludur* Kablo uzunluğu 12O cm ± %1O* Güvenli ve rahat kullanım..
K13 Mikrofonlu Kablolu KulaklıkÜRÜN HAKKINDA* Yüksek ses kalitesi* Çoğu akıllı cihazlar ile uyumludur.* Güvenli ve rahat kullanımKULAKLIK:Duyarlılık : 92dB ± 3dBFrekans : 2OHz-2OKHzEmpedans : 16ΩMikrofon : 1OmmUç Tipi : 3.5 mm JackKablo Uzunluğu : 1.2m ± O.O3mMİKROFON:Hassasiyet : -38dB ± 3dB..
K15 Mikrofonlu Kablolu KulaklıkÜRÜN HAKKINDA* Yüksek ses kalitesi* Çoğu akıllı cihazlar ile uyumludur.* Güvenli ve rahat kullanımKULAKLIK:Duyarlılık : 92dB ± 3dBFrekans : 2OHz-2OKHzEmpedans : 16ΩMikrofon : 1OmmUç Tipi : 3.5 mm JackKablo Uzunluğu : 1.2m ± O.O3mMİKROFON:Hassasiyet : -35dB ± 3dB..
P9 Bluetooth Kulaklık P9 Bluetooth Kulaklık
YENİ
P9 Bluetooth KulaklıkÜrün ÖzellikleriDinamik sürücüŞeffaf ModAdaptif EQDinamik kafa izleme özellikli uzamsal sesSensörlerOptik sensör (kulaklığın her iki tarafında)Pozisyon sensörü (kulaklığın her iki tarafında)Kılıf algılama sensörü (kulaklığın her iki tarafında)İvmeölçer (kulaklığın her iki tarafı..
P9 Max Bluetooth Kulaklık | Kılıflı ModelÜrün ÖzellikleriDinamik sürücüŞeffaf ModAdaptif EQDinamik kafa izleme özellikli uzamsal sesSensörlerOptik sensör (kulaklığın her iki tarafında)Pozisyon sensörü (kulaklığın her iki tarafında)Kılıf algılama sensörü (kulaklığın her iki tarafında)İvmeölçer (kulak..
Toptan Kulaklık - Subzero Ep42 S10 Mikrofonlu KulaklıkToptan subzero kulaklıklar tüm çeşitleri ve en uygun toptan fiyatları ile hafizakartci.com'daTeslimat BilgileriSaat 16:00 öncesi alınan siparişler aynı gün kargoya verilirSabit fiyatlı kargo ücreti750 tl ve uzeri aksesuar alımlarında ücretsiz kar..
Subzero Ep80 Iphone Mikrofonlu Kulaklık | Tak ÇalıştırToptan subzero kulaklıklar tüm çeşitleri ve en uygun toptan fiyatları ile hafizakartci.com'da..
Divex DH254 İphone 7 Mikrofonlu Kulaklık1 metre uzunlukbluetooth ile çalışmahafif ve ergonomik tasarımakıllı cihazlarla uyumludevre korumasısuper bass özelliği..
Torima Iphone7 Mikrofonlu Kulaklık1 metre uzunlukbluetooth ile çalışmahafif ve ergonomik tasarımakıllı cihazlarla uyumludevre korumasısuper bass özelliği..
Lucatech Lh-303 Iphone Mikrofonlu Kumandalı Kulaklık Teslimat BilgileriSaat 16:00 öncesi alınan siparişler aynı gün kargoya verilirSabit fiyatlı kargo ücreti1000 tl ve uzeri aksesuar alımlarında ücretsiz kargo olarak gönderim (Hafizakart ve Flash bellek hariç)Arızalı ürünleriniz toplu..
Toptan Kulaklık - Tonex D1 Mikrofonlu KulaklıkTonex standlı kulaklıkYüksek ve temiz ses kalitesine sahipÖrgülü sağlam kablo yapısıUygun toptan fiyatlıTonex toptan kulaklıklar tüm çeşitleri ve en iyi Tonex toptan fiyatları ile hafizakartci.com'da..
Toptan Kulaklık - Tonex D1 Mikrofonlu Kulaklık (20'li Stand Hediyeli)Tonex standlı kulaklıkYüksek ve temiz ses kalitesine sahipÖrgülü sağlam kablo yapısıUygun toptan fiyatlıTonex toptan kulaklıklar tüm çeşitleri ve en iyi Tonex toptan fiyatları ile hafizakartci.com'da..
Toptan Kulaklık - Tonex D5 Mikrofonlu KulaklıkTonex standlı kulaklıkYüksek ve temiz ses kalitesine sahipÖrgülü sağlam kablo yapısıUygun toptan fiyatlıTonex toptan kulaklıklar tüm çeşitleri ve en iyi Tonex toptan fiyatları ile hafizakartci.com'da..
Toptan Kulaklık - Tonex D5 Mikrofonlu Kulaklık (20'li Stand Hediyeli)Tonex standlı kulaklıkYüksek ve temiz ses kalitesine sahipÖrgülü sağlam kablo yapısıUygun toptan fiyatlıTonex toptan kulaklıklar tüm çeşitleri ve en iyi Tonex toptan fiyatları ile hafizakartci.com'da..
Toptan Kulaklık - Powerway Btx17 Iphone 7 Mikrofonlu KulaklıkPowerway Btx17 kulaklık girişi bulunmayan Iphone cihazlarınızda kullanılmak üzere geliştirildi. Tüm kulaklık çeşitlerini hafizakartci.com üzerinden sizlere ulaştırıyoruz...
Powerway Type-c Girişli Mikrofonlu Kablolu Kulaklık Type-c Çıkışlı Tüm Cihazlarla Uyumlu Stereo EaroneYüksek Ses Çözünürlüğü.Kablodan Mikrofonlu.Type-C Girişli Tüm Cihazlarla UyumluFrekans Tepkisi: 20-20.000 Hz.Hassasiyet: 100 dB.Sürücü Boyutu: 9 mm.Empedans: 16 ohm.Kablo Uzunluğu: 1.2 metre..
Powerway EarPro Mikrofonlu KulaklıkPowerway Btx17 kulaklık girişi bulunmayan Iphone cihazlarınızda kullanılmak üzere geliştirildi. Tüm kulaklık çeşitlerini hafizakartci.com üzerinden sizlere ulaştırıyoruz...
Toptan Kulaklık-Powerway Pwr-501 Silikonsuz Mikrofonlu Kulaklık3,5 mm jack girişalışılmışın dışında tasarımfarklı renk seçeneğimikrofonstereo sestüm aux girişli cihazlar ile uyumlu..
TTEC ÜRÜNLERİNDE DEĞİŞİM TESAN A.Ş. TARAFINDAN ÜCRETSİZ KARGO İLE YAPILMAKTADIR. TARAFIMIZDAN DEĞİŞİM VE GARANTİ HİZMETİ VERİLMEMEKTEDİRTtec SoundBeat Spor Bluetooth Kulaklık 2KMM118Müzik Dinleyebilme:Türü:   Kulak İçiBluetooth Versiyonu:   4.2Bekleme Süresi:   160 saatKonuşma Süresi:..
Toptan Kulaklık - Syrox S16 Bluetooth KulaklıkBluetooth özelliğiAux GirişiMicro SD GirişiDaha Net Müzik Dinleme10 Metre Bağlantı MenziliMicro Şarj GirişiToptan tüm syrox kulaklıklar bol çeşit ve uygun toptan fiyatlarla hafizakartci.com'da...
Toptan Kulaklık - Syrox S26 Bluetooth KulaklıkÜrün Özellikleri4 FONKSİYONLU STEREO KULAKLIKBT / MİKRO SD KART OKUYUCU / AUX GİRİŞ / DAHİLİ MİKROFON» Mikro SD kartınızdaki müzikleridinleyebilirsiniz,» Kablosuz bağlantı size daha rahatmüzik dinleme olanağı sunar.» Aux Kablosu kullanarak diğercihazlard..