Her şey stokta AYNI GÜN KARGO

Toptan Makaralı Bluetooth Kulaklık

Ürün Açıklaması:Bluetooth Kablosuz Kulakiçi Kulaklık uzun pil ömrü ile kullanım sırasında güç kaybı yaşamadan pratik bir deneyim sunar. Ayrıca çevre gürültüsünü azaltma teknolojisi ile yüksek frekanslı bir radyo mikrofonu kullanır, böylece arama sırasında sesiniz daha net ve pürüzsüz duyul..
Torima G60 Kablosuz Bluetooth Kulaklık SiyahÖzel geri çekilebilir kulaklık tasarımı, daha kullanışlı, uzun süre kulağınıza takmanıza gerek yoktur.Titreşimle hatırlatma işleviAkıllı sesli hatırlatmaÇince ve İngilizce dil değiştirmeAynı anda iki cep telefonu bağlayabilirÜrün özellikleri:Bluetooth Sürü..
Toptan Kulaklık - Fineblue F910 Makaralı Bluetooth KulaklıkMakaralı Yapısı Sayesinde Kolay Kullanım SağlarBluetooth 4.0 Bağlantı Teknolojisi5 Saat Kesintisiz KonuşmaGürültü Engelleme Teknolojisitoptan makaralı kulaklıklar tüm çeşitleri ve en iyi toptan fiyatları ile hafizakartci.com'da..
Toptan Kulaklık - Fineblue F930 Makaralı Bluetooth KulaklıkMakaralı Yapısı Sayesinde Kolay Kullanım SağlarBluetooth 4.0 Bağlantı Teknolojisi5 Saat Kesintisiz KonuşmaGürültü Engelleme Teknolojisitoptan makaralı kulaklıklar tüm çeşitleri ve en iyi toptan fiyatları ile hafizakartci.com'da..
Gösterilen: 1 ile 11 arası, toplam: 11 (1 Sayfa)

Toptan Makaralı Bluetooth Kulaklık Çeşitleri

Teknolojinin hızla ilerlediği günümüzde, toptan makaralı bluetooth kulaklık kategorisinde müşterilere en yeni ve pratik çözümleri sunmak önemli bir hal almıştır. Bu kapsamda Tahtakale piyasasını sürekli takip ederek siz değerli bayilerimiz için en güzel ürünleri getirmeye devam etmekteyiz. Son dönemde stoklarımıza eklemiş olduğumuz özel tasarım toptan kulaklık modelleri, hem şıklığı hem de fonksiyonelliği bir araya getirerek müşterilerinizin beklentilerini karşılama noktasında ideal bir seçenek olarak öne çıkmaktadır.

Tahtakale Toptan Makaralı Bluetooth Kulaklıklar ile Müşterilerinize Farklı Bir Deneyim Yaşatın

Toptan ucuz Tahtakale makaralı Bluetooth kulaklık çeşitleri, özel tasarımları sayesinde kullanıcıların bir kulaklıkta aradıkları ergonomi ve kullanım kolaylığı gibi beklentilere en güzel şekilde cevap vermektedir. Bu harika kulaklıklar, kullanılmadıkları zaman kolayca makaralanabilir, böylece diğer kablolu kulaklıklar veya toptan stand kulaklık çeşitleri gibi yer kaplamaz ayrıca taşıması ve kablo kısmını saklaması oldukça pratik olur. Bu esneklik sayesinde bazı kullanıcılar makaralı toptan bluetooth kulaklıkları diğer kulaklık modellerinden daha çok tercih edebilmektedir.

Her Marka Cep Telefonuna Uyan Yüksek Kaliteli Makaralı Bluetooth Kulaklıklar

Firmamızın toptan ürün gamı içerisinde daima yer alan Syrox marka makaralı Bluetooth kulaklıklar, kalite ve teknolojiyi bir arada sunmasıyla öne çıkmaktadır. Farklı toptan airpods kulaklık çeşitleri arasından seçim yaparak müşteri hedef kitlenize özel ve ihtiyaçlarına uygun her çeşit kulaklık modelini sitemizde toptan bayi fiyatlarıyla bulmanız mümkündür.

Makaralı toptan Bluetooth kulaklık çeşitleri, kablosuz özgürlük anlamına gelen en yeni Bluetooth teknolojini içermektedir. Bu özel kablosuz iletişim teknolojisi sayesinde müşterileriniz, telefonlarından veya Bluetooth bağlantısı özelliği olan diğer cihazlardan yüksek ses kalitesi ile müzik dinleyebilir, akıllı telefonları üzerinden arama yapabilir ve elleri serbest bir şekilde gelen telefon aramalarına cevap verebilir.

Bayilerimize özel indirimli toptan fiyatlarla hemen toptan cep telefonu aksesuarları çeşitlerimizi satın alabilir ve yüksek bir kârlılık oranı ile müşterilerinize satışını yapabilirsiniz.