Her şey stokta AYNI GÜN KARGO

Toptan Airpods Kulaklık

A9 Pro Dokunmatik Ekran Bluetooth Kulaklık | TWS | ANC A9 Pro Dokunmatik Ekran Bluetooth Kulaklık | TWS | ANC
YENİ
MalzemeABSPil kapasitesi [mAh]200Pil ömrü kadar [saat]6Ses asistanı dahilinoSes yalıtımlıYESKategoriKulaklık & kulaklıkKulak kenarları tipiYarı-açıkSayısı sürücüleri2Şarj yöntemiCABLEKulaklık pedleri malzemeSILICONEEmpedans aralığıKadar 32 ΩBluetooth versiyonu5.3Paket listesiKullanıcı manuel,Şar..
B2094 AirPods Pro 2.Nesil | ANC | Aktif Gürültü Önleme | Ürün Özellikleri ◽️Tüm Akıllı Telefonlara Uyumlu◽️Otomatik pop-up◽️Aktif hoparlör ve ses açma◽️Ios 16 uyumlu◽️Yepyeni tasarım◽️Güçlü batarya◽️Güçlü ses ve bass◽️Gürültü Engelleme◽️Şeffaf Mod◽️Uzamsal Ses◽️Görev Atama◽️Hi Siri◽️Müzik ..
Ürün Özellikleri ◽️Tüm Akıllı Telefonlara Uyumlu◽️Otomatik pop-up◽️Aktif hoparlör ve ses açma◽️Ios 16 uyumlu◽️Yepyeni tasarım◽️Güçlü batarya◽️Güçlü ses ve bass◽️Gürültü Engelleme◽️Şeffaf Mod◽️Uzamsal Ses◽️Görev Atama◽️Hi Siri◽️Müzik Paylaşma◽️Konum Bul◽️Arka Plan Sesleri◽️Wireleas Şarj◽️Canlı O..
Mtl Mt944 Airpods Bluetooth Kulaklık;DİKKAT : Ürünlerde değişim sadece şarj süresi 10 gün gitmiyorsa birebir değişim yapılmaktadır. Onun dışında deforme olmuş yıpranmış ve pislenmiş kulaklıkları kesinlikle iade almayınız. 10 Gün Kullanım SüresiHD Ses KalitesiHafif ve Ergonomik TasarımMüzik ve ..
Mtl Mt946 Airpods Bluetooth Kulaklık;DİKKAT : Ürünlerde değişim sadece şarj süresi 10 gün gitmiyorsa birebir değişim yapılmaktadır. Onun dışında deforme olmuş yıpranmış ve pislenmiş kulaklıkları kesinlikle iade almayınız. 10 Gün Kullanım SüresiHD Ses KalitesiHafif ve Ergonomik TasarımMüzik ve ..
Mtl Mt955 Airpods Bluetooth KulaklıkDİKKAT : Ürünlerde değişim sadece şarj süresi 10 gün gitmiyorsa birebir değişim yapılmaktadır. Onun dışında deforme olmuş yıpranmış ve pislenmiş kulaklıkları kesinlikle iade almayınız. 10 Gün Kullanım SüresiHD Ses KalitesiHafif ve Ergonomik TasarımMüzik ve A..
Mtl Mt976 Pro4 Airpods Bluetooth KulaklıkDİKKAT : Ürünlerde değişim sadece şarj süresi 10 gün gitmiyorsa birebir değişim yapılmaktadır. Onun dışında deforme olmuş yıpranmış ve pislenmiş kulaklıkları kesinlikle iade almayınız. 10 Gün Kullanım SüresiHD Ses KalitesiHafif ve Ergonomik TasarımMüzik..
Powerway Gamer Pods 3 Bluetooth Led Işıklı Kulak İçi Oyuncu KulaklığıÜrün ÖzellikleriKullanım Süresi4 SaatModelGamer Pods 3Bluetooth Sürüm5.2Mikrofon ÖzelliğiVarKulaklık TipiKulak İçiMarkaPowerway..
POWERWAY PROPODS 3. NESİL BTX93 KABLOSUZ BLUETOOTH KULAKLIKÜRÜN ÖZELLİKLERİPropods 3. Nesil BTX93 Kablosuz Bluetooth Kulaklıklarımızla kablosuz özgürlüğü eksiksiz olarak yaşayabilirsiniz.Hareket halinde veya spor yaparken aramaların ve müziğin tadını çıkarabilirsiniz.  Dokun..
V8 Dokunmatik Ekran Bluetooth Kulaklık | TWS | ANC V8 Dokunmatik Ekran Bluetooth Kulaklık | TWS | ANC
YENİ
1. Çözünürlük oranı 1.47*172 ile 320 inç tam renkli ekran2. Kesintisiz deneyim için akıllı kılıf. Kulaklıkların ayarlarını kontrol edin, aramaları yönetin ve oynatın, ses ayarınızı kontrol edinVe pil seviyesi ve telefonunuzu şarj kutusunun ekranından çıkarmadan alarmınızı ayarlayın.-35db gürültü aza..
P9 Max Bluetooth Kulaklık | Kılıflı ModelÜrün ÖzellikleriDinamik sürücüŞeffaf ModAdaptif EQDinamik kafa izleme özellikli uzamsal sesSensörlerOptik sensör (kulaklığın her iki tarafında)Pozisyon sensörü (kulaklığın her iki tarafında)Kılıf algılama sensörü (kulaklığın her iki tarafında)İvmeölçer (kulak..
Subzero SW46 Bluetooth 5.0 Kulak İçi KulaklıkToptan subzero kulaklıklar tüm çeşitleri ve en uygun toptan fiyatları ile hafizakartci.com'da..
Ykdesign SR811 Bluetooth KulaklıkÜrün ÖzellikleriKonuşma Süresi4 SaatSes ÖzelliğiStereoKullanım Mesafesi10 MModelSR811Bluetooth Sürüm5.0Mikrofon ÖzelliğiVar..
BT Sürümü : BT 5.3Bekleme Süresi : 60 SaatMüzik Süresi : 4 SaatKonuşma Süresi : 3.5 SaatŞarj Süresi : 1 SaatKutu Bataryasi : 220 mAhKulaklık Bataryasi : 25 mAhSuya & Tere DayanıklıHayırAktif Gürültü Önleme (ANC)YokKulaklık TipiTWSÇift Telefon DesteğiVarBluetooth Versiyon5.3Müzik DinleyebilmeVarK..
BT Sürümü : BT 5.3Bekleme Süresi : 60 SaatMüzik Süresi : 4 SaatKonuşma Süresi : 3.5 SaatŞarj Süresi : 1 SaatKutu Bataryasi : 220 mAhKulaklık Bataryasi : 25 mAhSuya & Tere DayanıklıHayırAktif Gürültü Önleme (ANC)YokKulaklık TipiTWSÇift Telefon DesteğiVarBluetooth Versiyon5.3Müzik DinleyebilmeVarK..
BT Sürümü : BT 5.3Bekleme Süresi : 60 SaatMüzik Süresi : 4 SaatKonuşma Süresi : 3.5 SaatŞarj Süresi : 1 SaatKutu Bataryasi : 220 mAhKulaklık Bataryasi : 25 mAhSuya & Tere DayanıklıHayırAktif Gürültü Önleme (ANC)YokKulaklık TipiTWSÇift Telefon DesteğiVarBluetooth Versiyon5.3Müzik DinleyebilmeVarK..
Subzero SW26 Air2 Airpods Bluetooth Kulaklık | Koruma Kılıf HediyeliÖzelliklerGoogle asistan - Siri Gelen arama cevaplama ve sonlandırmaBul'da Göster Özelliği | Sesli İkazCanlı Ortam Dinleme ÖzelliğiMüzik oynatma ve duraklatmaÇalışırken ışık yanmazOrijinal boyutOtomatik bağlantıTüm android - Ios mod..
Subzero SW28 Pro Airpods Bluetooth Kulaklık | Koruma Kılıf HediyeliÖzelliklerGoogle asistan - Siri Gelen arama cevaplama ve sonlandırmaBul'da Göster Özelliği | Sesli İkazCanlı Ortam Dinleme ÖzelliğiMüzik oynatma ve duraklatmaÇalışırken ışık yanmazOrijinal boyutOtomatik bağlantıTüm android - Ios mode..
Subzero SW29 Air5 Airpods Bluetooth Kulaklık | Koruma Kılıf HediyeliÖzelliklerGoogle asistan - Siri Gelen arama cevaplama ve sonlandırmaBul'da Göster Özelliği | Sesli İkazCanlı Ortam Dinleme ÖzelliğiMüzik oynatma ve duraklatmaÇalışırken ışık yanmazOrijinal boyutOtomatik bağlantıTüm android - Ios mod..
Toptan-Torima Trm-Air2 Airpods Bluetooth KulaklıkÖzelliklerGoogle asistan - Siri Gelen arama cevaplama ve sonlandırmaMüzik oynatma ve duraklatmaÇalışırken ışık yanmazOrijinal boyutOtomatik bağlantıTüm android - Ios modelleriyle uyumluFull dokunmatikKulaklık kullanım süresi 2 saattir.Kutudan 4 sefere..
Toptan-Torima Trm-Air3 Airpods Bluetooth Kulaklık (Koruma Kılıf Hediyeli)ÖzelliklerGoogle asistan - Siri Gelen arama cevaplama ve sonlandırmaMüzik oynatma ve duraklatmaÇalışırken ışık yanmazOrijinal boyutOtomatik bağlantıTüm android - Ios modelleriyle uyumluFull dokunmatikKulaklık kullanım süresi 2 ..
Toptan-Torima Trm-Air4 Airpods Bluetooth Kulaklık (Koruma Kılıf Hediyeli)ÖzelliklerGoogle asistan - Siri Gelen arama cevaplama ve sonlandırmaMüzik oynatma ve duraklatmaÇalışırken ışık yanmazOrijinal boyutOtomatik bağlantıTüm android - Ios modelleriyle uyumluFull dokunmatikKulaklık kullanım süresi 2 ..
Torima TRM-AİR4 Anc Özellikli Airpods Bluetooth Kulaklık BeyazTemel özellikler; Anc özelliği•İsim değiştirme, Konum bulma, Dokunmatik sensörler ,Sağ sol atamarı, Ortam dineleme, Kulaktan çıkarında Oynat/Duraklat özelliği mevcuttur.•Gün boyu rahatlık sunan, her kulağa uygun tasarım•Otomatik açıl..
Toptan-Torima Trm-Air5 Airpods Bluetooth Kulaklık (Koruma Kılıf Hediyeli)ÖzelliklerGoogle asistan - Siri Gelen arama cevaplama ve sonlandırmaMüzik oynatma ve duraklatmaÇalışırken ışık yanmazOrijinal boyutOtomatik bağlantıTüm android - Ios modelleriyle uyumluFull dokunmatikKulaklık kullanım süresi 2 ..
Torima Trm-Air5S Airpods Bluetooth Kulaklık (Koruma Kılıf Hediyeli)ÖzelliklerGoogle asistan - Siri Gelen arama cevaplama ve sonlandırmaMüzik oynatma ve duraklatmaÇalışırken ışık yanmazOrijinal boyutOtomatik bağlantıTüm android - Ios modelleriyle uyumluFull dokunmatikKulaklık kullanım süresi 2 saatti..
Lenovo LP1S Airpods Bluetooth KulaklıkÜrün ÖzellikleriSu geçirmez seviye: IPX4BT sürümü: nbsp; BT5.0Uyumlu sistem: nbsp; Android / iOS / TabletFrekans Tepkisi: 20-20000Hzİletişim nbsp; mesafe: 10m (Engelsiz)Pil Kapasitesi (mAh): Tek taraflı kulaklıklar * 40mAh, şarj edilebilir depo * 250mAhŞarj port..
</