Her şey stokta AYNI GÜN KARGO

Toptan Kablolu Kulaklık

K1 Mikrofonlu Kablolu KulaklıkÜRÜN HAKKINDA* Stereo kulakiçi kulaklık* Yüksek ses kalitesi* Çoğu akıllı cihazlar ile uyumludur* Kablo uzunluğu 1.2m O.O3m* Güvenli ve rahat kullanımSürücü Ünitesi: 1OmmDuyarlılık: 98dB 3dB S.P.L at 1KHzEmpedans: 16ΩFrekans (Hz): 2OHz-2OKhzMaksimum güç girişi: 15 mWMik..
Syrox Syx-K11 Mikrofonlu Kablolu KulaklıkÜRÜN HAKKINDA* Stereo kulaklık* Yüksek ses kalitesi* Çoğu akıllı cihazlar ile uyumludur* Rahat kullanımKulaklık* Frekans: 20-20000Hz* Empedans: 32Ω* Hassasiyet: 105 dB ± 3dB* Kablo : 1.5m ± 0.03m* Konnektörler : 3.5mmMikrofon* Frekans Yanıt : 50-16000Hz* Alma..
Toptan Kulaklık - Syrox K16 Metal Mikrofonlu KulaklıkOrijinal üründür.Müziklerinizi doğal ve net aynı zamanda yüksek kalite sesle dinleyin.Modern tasarımıyla ilginizi çeker.Mikrofon özelliğini aramalarınızda kullanabilirsiniz.Toptan tüm syrox kulaklıklar bol çeşit ve uygun toptan fiyatlarla hafizaka..
K13 Mikrofonlu Kablolu KulaklıkÜRÜN HAKKINDA* Yüksek ses kalitesi* Çoğu akıllı cihazlar ile uyumludur.* Güvenli ve rahat kullanımKULAKLIK:Duyarlılık : 92dB ± 3dBFrekans : 2OHz-2OKHzEmpedans : 16ΩMikrofon : 1OmmUç Tipi : 3.5 mm JackKablo Uzunluğu : 1.2m ± O.O3mMİKROFON:Hassasiyet : -38dB ± 3dB..
K15 Mikrofonlu Kablolu KulaklıkÜRÜN HAKKINDA* Yüksek ses kalitesi* Çoğu akıllı cihazlar ile uyumludur.* Güvenli ve rahat kullanımKULAKLIK:Duyarlılık : 92dB ± 3dBFrekans : 2OHz-2OKHzEmpedans : 16ΩMikrofon : 1OmmUç Tipi : 3.5 mm JackKablo Uzunluğu : 1.2m ± O.O3mMİKROFON:Hassasiyet : -35dB ± 3dB..
K22A Mikrofonlu Kablolu KulaklıkÜRÜN HAKKINDA• Yüksek ses kalitesi• Kablo uzunluğu 12O cm ± %1O• Rahat kullanım• Bluetooth 5.0Aradığınız tüm syrox  kulaklıklar en iyi toptan fiyat ve bol çeşit ile hafizakartci.com'da...
Subzero Ep46 Extra Bass Metal Mikrofonlu KulaklıkToptan subzero kulaklıklar tüm çeşitleri ve en uygun toptan fiyatları ile hafizakartci.com'da..
Subzero Ep47 Extra Bass Metal Mikrofonlu KulaklıkToptan subzero kulaklıklar tüm çeşitleri ve en uygun toptan fiyatları ile hafizakartci.com'da..
Subzero Ep48 Extra Bass Metal Mikrofonlu KulaklıkToptan subzero kulaklıklar tüm çeşitleri ve en uygun toptan fiyatları ile hafizakartci.com'da..
Toptan Kulaklık - Subzero EP22 Mikrofonlu 5830 KulaklıkToptan subzero kulaklıklar tüm çeşitleri ve en uygun toptan fiyatları ile hafizakartci.com'da..
Toptan Kulaklık - Subzero Ep42 S10 Mikrofonlu KulaklıkToptan subzero kulaklıklar tüm çeşitleri ve en uygun toptan fiyatları ile hafizakartci.com'da..
Toptan Kulaklık - Sunix M52 Type-C Mikrofonlu KulaklıkDİKKAT; Jack Girişi Olan Telefonlarda Tak Çalıştır Olarak ÇalışmaktadırTüm sunix kulaklık çeşitlerini hafizakartci.com üzerinden sizlere ulaştırıyoruz...
Subzero Ep80 Iphone Mikrofonlu Kulaklık | Tak ÇalıştırToptan subzero kulaklıklar tüm çeşitleri ve en uygun toptan fiyatları ile hafizakartci.com'da..
Torima Iphone7 Mikrofonlu Kulaklık1 metre uzunlukbluetooth ile çalışmahafif ve ergonomik tasarımakıllı cihazlarla uyumludevre korumasısuper bass özelliği..
Lucatech Lh-303 Iphone Mikrofonlu Kumandalı Kulaklık Teslimat BilgileriSaat 16:00 öncesi alınan siparişler aynı gün kargoya verilirSabit fiyatlı kargo ücreti1000 tl ve uzeri aksesuar alımlarında ücretsiz kargo olarak gönderim (Hafizakart ve Flash bellek hariç)Arızalı ürünleriniz toplu..
Toptan Kulaklık - Powerway Btx17 Iphone 7 Mikrofonlu KulaklıkPowerway Btx17 kulaklık girişi bulunmayan Iphone cihazlarınızda kullanılmak üzere geliştirildi. Tüm kulaklık çeşitlerini hafizakartci.com üzerinden sizlere ulaştırıyoruz...
Powerway Type-c Girişli Mikrofonlu Kablolu Kulaklık Type-c Çıkışlı Tüm Cihazlarla Uyumlu Stereo EaroneYüksek Ses Çözünürlüğü.Kablodan Mikrofonlu.Type-C Girişli Tüm Cihazlarla UyumluFrekans Tepkisi: 20-20.000 Hz.Hassasiyet: 100 dB.Sürücü Boyutu: 9 mm.Empedans: 16 ohm.Kablo Uzunluğu: 1.2 metre..
Powerway EarPro Mikrofonlu Kulaklık Powerway EarPro Mikrofonlu Kulaklık
YENİ
Powerway EarPro Mikrofonlu KulaklıkPowerway Btx17 kulaklık girişi bulunmayan Iphone cihazlarınızda kullanılmak üzere geliştirildi. Tüm kulaklık çeşitlerini hafizakartci.com üzerinden sizlere ulaştırıyoruz...
Toptan Kulaklık-Powerway Pwr-501 Silikonsuz Mikrofonlu Kulaklık3,5 mm jack girişalışılmışın dışında tasarımfarklı renk seçeneğimikrofonstereo sestüm aux girişli cihazlar ile uyumlu..