Her şey stokta AYNI GÜN KARGO

Toptan Samsung Kablo

TTEC ÜRÜNLERİNDE DEĞİŞİM TESAN A.Ş. TARAFINDAN ÜCRETSİZ KARGO İLE YAPILMAKTADIR. TARAFIMIZDAN DEĞİŞİM VE GARANTİ HİZMETİ VERİLMEMEKTEDİRTtec 2A Micro Usb Kablo 2DK7530120 cm Micro USB - USB-A kablosu2A hızlı şarjı destekler480 Mbps veri transfer hızıAvrupa Birliği Standartları’na (CE) uygun..
Syrox Syx-C65 Micro 1.2 Mt 2A Kutu KabloÜRÜN HAKKINDA* Hızlı şarj ve data transferi* 2.0 Amper hızlı şarj* kablo uzunluğu 100 cm.* Micro USB bağlantılı cihazlar ile uyumludur* Müzik, resim ve belgelerinizi hızlı ve kolayca aktarabilirsiniz* (CE) Avrupa birliği standartlarına uygun yerli üretim..
Syrox Syx-C70 Micro 1.2 Mt 2A KabloÜRÜN HAKKINDA* Hızlı şarj ve data transferi* 2.0 Amper hızlı şarj* kablo uzunluğu 100 cm.* Micro USB bağlantılı cihazlar ile uyumludur* Müzik, resim ve belgelerinizi hızlı ve kolayca aktarabilirsiniz* (CE) Avrupa birliği standartlarına uygun yerli üretim..
Dramex D11MK Micro 1.0 Amper Kablo* Hızlı şarj ve data transferi* 1.1Amper hızlı şarj* kablo uzunluğu 100 cm. * Micro USB bağlantılı cihazları şarj etmek için kullanılır.* Müzik, resim ve belgelerinizi hızlı ve kolayca aktarabilirsiniz.* (CE) Avrupa birliği standartlarına uygun yerli üretim...
Dramex D21MK Micro 2.1 Amper Usb Kablo* Hızlı şarj ve data transferi* 2.1Amper hızlı şarj* kablo uzunluğu 100 cm. * Micro USB bağlantılı cihazları şarj etmek için kullanılır.* Müzik, resim ve belgelerinizi hızlı ve kolayca aktarabilirsiniz.* (CE) Avrupa birliği standartlarına uygun yerli üretim..
D21MKE 2.1A Micro-USB Şarj ve Data Kablosu (Ekonomik Mini Kutu)Ürün açıklaması:* Hızlı şarj ve data transferi* 2.1Amper hızlı şarj* kablo uzunluğu 100 cm. * Micro USB bağlantılı cihazları şarj etmek için kullanılır.* Müzik, resim ve belgelerinizi hızlı ve kolayca aktarabilirsiniz.* (CE) Avrupa ..
Gösterilen: 1 ile 21 arası, toplam: 21 (1 Sayfa)

Toptan Samsung Şarj Kablosu Fiyatları ve Çeşitleri

Hafıza Kartçı olarak, toptan Samsung şarj kablosu kategorisinde, bayilerimizin ihtiyaçlarına özel seçenekleri stoklarımızda bulunduruyoruz. Samsung telefon kullanıcılarının günlük şarj ihtiyaçlarını karşılayan şarj kabloları, dayanıklı yapısı ve hızlı şarj özellikleriyle öne çıkıyor.

Tahtakale'nin lider toptan Samsung toptan şarj kablosu tedarikçisi olarak, sürekli piyasa analizi yaparak en yeni teknoloji ürünlerini stoklarımıza ekliyor ve bayilerimize geniş bir ürün çeşitliliği sağlamaya çalışıyoruz.

Uygun Fiyatlı ve Çeşitli Toptan Samsung Şarj Kablosu Seçenekleri

Tahtakale ve Eminönü elektronik cep telefonu aksesuar piyasasının öncü firmalarından biri olarak, bayilerimize bütçelerine uygun fiyatlarla kaliteli hizmet veriyoruz. Samsung ve toptan type-c şarj kablosu modellerimiz, teknoloji ile uyumlu, estetik tasarıma sahip ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan seçenekleri içeriyor.

Ucuz toptan Samsung şarj kablosu grupları, kullanıcıların taleplerine karşılık verebilen, uzun ömürlü ve dayanıklı ürünler arasında yer almaktadır.

Önde Gelen Markaların Toptan Samsung Şarj Kablosu Modelleri

Torima, Syrox, Lucatech, Subzero, Dramex, Linkage gibi sektörde öne çıkan markaların toptan iPhone şarj kablosu çeşitlerini, rekabetçi fiyatlarla sizlere sunuyoruz. Adet sınırlaması olmaksızın toptan fiyatına temin edebileceğiniz bu ürünler, yüksek performans ve estetik tasarımlarıyla dikkat çekmektedir.

Sitemizdeki tüm ürünler toptan ucuz telefon aksesuarları olarak satılmakta olup, toptan satış fiyatlarını görebilmek için bayi girişi yapmanız gerekmektedir. Eğer bayimiz değilseniz, kolayca bayilik başvurusu yapabilir ve uygun fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz.