Her şey stokta AYNI GÜN KARGO

Toptan Kablo Grubu

TTEC ÜRÜNLERİNDE DEĞİŞİM TESAN A.Ş. TARAFINDAN ÜCRETSİZ KARGO İLE YAPILMAKTADIR. TARAFIMIZDAN DEĞİŞİM VE GARANTİ HİZMETİ VERİLMEMEKTEDİRTtec 2A Micro Usb Kablo 2DK7530120 cm Micro USB - USB-A kablosu2A hızlı şarjı destekler480 Mbps veri transfer hızıAvrupa Birliği Standartları’na (CE) uygun..
C12 2.0A Lightning Şarj KablosuÜRÜN HAKKINDA* Hızlı şarj ve data transferi* 2.0 Amper hızlı şarj* kablo uzunluğu 100 cm.* Lightning bağlantılı cihazlar ile uyumludur* Müzik, resim ve belgelerinizi hızlı ve kolayca aktarabilirsiniz* (CE) Avrupa birliği standartlarına uygun yerli üretim..
Syrox Syx-C72 İphone7 2A 1.2Mt KabloToptan telefon aksesuarlarında bol çeşit ve en uygun toptan fiyatlar hafizakartci.com'da Orjinal üründür.Telefonunuzla bilgisayar aransında bağlantıyı sağlar.Telefon ve bilgisayara veri transferi yapabilirsiniz.Bilgisayardan telefonunuzu bu kablo ile şarj ed..
Syrox Syx-C82 İphone 2A 2Mt Usb KabloToptan telefon aksesuarlarında bol çeşit ve en uygun toptan fiyatlar hafizakartci.com'da Orjinal üründür.Telefonunuzla bilgisayar aransında bağlantıyı sağlar.Telefon ve bilgisayara veri transferi yapabilirsiniz.Bilgisayardan telefonunuzu bu kablo ile şarj e..
C83 2.0A Type-C ECO Şarj & Data KablosuÜRÜN HAKKINDA* Hızlı şarj ve data transferi* 2.0 Amper hızlı şarj* kablo uzunluğu 100 cm.* Type-C bağlantılı cihazları şarj etmek için kullanılır* Müzik, resim ve belgelerinizi hızlı ve kolayca aktarabilirsiniz* (CE) Avrupa birliği standartlarına uygun yerl..
C85 2.0A Lightning Charge Data Kablosu (ekonomik mini kutu)ÜRÜN HAKKINDA* Hızlı şarj ve data transferi* 2.0 Amper hızlı şarj* kablo uzunluğu 100 cm.* Lightning bağlantılı cihazlar ile uyumludur* Müzik, resim ve belgelerinizi hızlı ve kolayca aktarabilirsiniz* (CE) Avrupa birliği standartlarına uygun..
C71 2.0A Type-C Şarj & Data KablosuÜRÜN HAKKINDA* Hızlı şarj ve data transferi* 2.0 Amper hızlı şarj* kablo uzunluğu 100 cm.* Type-C bağlantılı cihazları şarj etmek için kullanılır* Müzik, resim ve belgelerinizi hızlı ve kolayca aktarabilirsiniz* (CE) Avrupa birliği standartlarına uygun yerli ür..
C92 2.0A Type-C Şarj & Data KablosuÜRÜN HAKKINDA* Hızlı şarj ve data transferi* 2.0 Amper hızlı şarj* Kablo uzunluğu 100 cm.* Dayanıklı örgü kablo* Type-C bağlantılı cihazları şarj etmek için kullanılır* Müzik, resim ve belgelerinizi hızlı ve kolayca aktarabilirsiniz* (CE) Avrupa birliği standar..
C93 2.0A Lightning Şarj & Data KablosuÜRÜN HAKKINDA* Hızlı şarj ve data transferi* 2.0 Amper hızlı şarj* kablo uzunluğu 100 cm.* Lightning bağlantılı cihazlar ile uyumludur* Müzik, resim ve belgelerinizi hızlı ve kolayca aktarabilirsiniz* (CE) Avrupa birliği standartlarına uygun yerli üretim..
C95 3.0A 2M Type-C Şarj & Data KablosuÜRÜN HAKKINDA* Hızlı şarj ve data transferi* 3.0 Amper hızlı şarj* kablo uzunluğu 200 cm.* Type-C bağlantılı cihazları şarj etmek için kullanılır* Müzik, resim ve belgelerinizi hızlı ve kolayca aktarabilirsiniz* (CE) Avrupa birliği standartlarına uygun yerli..
Syrox Syx-C65 Micro 1.2 Mt 2A Kutu KabloÜRÜN HAKKINDA* Hızlı şarj ve data transferi* 2.0 Amper hızlı şarj* kablo uzunluğu 100 cm.* Micro USB bağlantılı cihazlar ile uyumludur* Müzik, resim ve belgelerinizi hızlı ve kolayca aktarabilirsiniz* (CE) Avrupa birliği standartlarına uygun yerli üretim..
C106 2.0A RGB Led Işıklı Lightning Şarj & Data KablosuToptan telefon aksesuarlarında bol çeşit ve en uygun toptan fiyatlar hafizakartci.com'da ÜRÜN HAKKINDA* Hızlı şarj ve data transferi* 2.0 Amper hızlı şarj* kablo uzunluğu 100 cm.* Lightning bağlantılı cihazlar ile uyumludur* Müzik, resi..
Syrox Syx-C70 Micro 1.2 Mt 2A KabloÜRÜN HAKKINDA* Hızlı şarj ve data transferi* 2.0 Amper hızlı şarj* kablo uzunluğu 100 cm.* Micro USB bağlantılı cihazlar ile uyumludur* Müzik, resim ve belgelerinizi hızlı ve kolayca aktarabilirsiniz* (CE) Avrupa birliği standartlarına uygun yerli üretim..
Lucatech Lk-206 Type-C Usb Kablo | 3.4 Amper | 20W | 1metreÜRÜN HAKKINDA* Hızlı şarj ve data transferi* 3.4 Amper 20W hızlı şarj* Kablo uzunluğu 100 cm.* Type-C bağlantılı cihazları şarj etmek için kullanılır* Müzik, resim ve belgelerinizi hızlı ve kolayca aktarabilirsiniz* (CE) Avrupa birliği stand..
Lucatech Lk-206 Type-C Usb Kablo | 3.4 Amper | 20W | 20 AdetÜRÜN HAKKINDA* Hızlı şarj ve data transferi* 3.4 Amper 20W hızlı şarj* Kablo uzunluğu 100 cm.* Type-C bağlantılı cihazları şarj etmek için kullanılır* Müzik, resim ve belgelerinizi hızlı ve kolayca aktarabilirsiniz* (CE) Avrupa birliği stan..
Syrox C132AL Örgülü 2.4 Amper Iphone Kablo | StandÜrünün USB-A Kısmı 90 Derece Açıya, Iphone Kısmı 180 Derecelik Açıya Sahiptir, Ürünü Uç Kısımları Metaldir..
Syrox Syx-C111 Type-C 3.0 Amper 18w 2m Hızlı Usb KabloÜRÜN HAKKINDA* Hızlı şarj ve data transferi* 3.0 Amper 18W hızlı şarj* kablo uzunluğu 200 cm.* Type-C bağlantılı cihazları şarj etmek için kullanılır* Müzik, resim ve belgelerinizi hızlı ve kolayca aktarabilirsiniz* (CE) Avrupa birliği standartla..
Syrox C132TL Örgülü 30W PD Iphone Kablo | StandÜrünün Iphone Kısmı 180 Derecelik Açıya Sahiptir, Ürünü Uç Kısımları Metaldir..
Syrox C136AT Örgülü 3.0 Amper Type-c Kablo | RGB LedÜRÜN HAKKINDAÜrünün gövde kısmıda sırayla yanan RGB vardır. Bu ışık sayesinde gece kullanımına uygundur. Ürünün şarj kısmında plastik koruyucu vardır. Bu sayede cihazınızın çizilmesini önler. Örgülü kablo yapısı ile ultra dayanıklı, şık ve estetik ..