Her şey stokta AYNI GÜN KARGO

Toptan İphone Kablo

Sunix SC12 Mıcro Çelik KabloToptan telefon aksesuarlarında bol çeşit ve en uygun toptan fiyatlar hafizakartci.com'da Orjinal üründür.Telefonunuzla bilgisayar aransında bağlantıyı sağlar.Telefon ve bilgisayara veri transferi yapabilirsiniz.Bilgisayardan telefonunuzu bu kablo ile şarj edebilirsi..
Foxconn Iphone KabloToptan telefon aksesuarlarında bol çeşit ve en uygun toptan fiyatlar hafizakartci.com' da ..
C12 2.0A Lightning Şarj KablosuÜRÜN HAKKINDA* Hızlı şarj ve data transferi* 2.0 Amper hızlı şarj* kablo uzunluğu 100 cm.* Lightning bağlantılı cihazlar ile uyumludur* Müzik, resim ve belgelerinizi hızlı ve kolayca aktarabilirsiniz* (CE) Avrupa birliği standartlarına uygun yerli üretim..
Syrox Syx-C72 İphone7 2A 1.2Mt KabloToptan telefon aksesuarlarında bol çeşit ve en uygun toptan fiyatlar hafizakartci.com'da Orjinal üründür.Telefonunuzla bilgisayar aransında bağlantıyı sağlar.Telefon ve bilgisayara veri transferi yapabilirsiniz.Bilgisayardan telefonunuzu bu kablo ile şarj ed..
Syrox Syx-C82 İphone 2A 2Mt Usb KabloToptan telefon aksesuarlarında bol çeşit ve en uygun toptan fiyatlar hafizakartci.com'da Orjinal üründür.Telefonunuzla bilgisayar aransında bağlantıyı sağlar.Telefon ve bilgisayara veri transferi yapabilirsiniz.Bilgisayardan telefonunuzu bu kablo ile şarj e..
C85 2.0A Lightning Charge Data Kablosu (ekonomik mini kutu)ÜRÜN HAKKINDA* Hızlı şarj ve data transferi* 2.0 Amper hızlı şarj* kablo uzunluğu 100 cm.* Lightning bağlantılı cihazlar ile uyumludur* Müzik, resim ve belgelerinizi hızlı ve kolayca aktarabilirsiniz* (CE) Avrupa birliği standartlarına uygun..
C93 2.0A Lightning Şarj & Data KablosuÜRÜN HAKKINDA* Hızlı şarj ve data transferi* 2.0 Amper hızlı şarj* kablo uzunluğu 100 cm.* Lightning bağlantılı cihazlar ile uyumludur* Müzik, resim ve belgelerinizi hızlı ve kolayca aktarabilirsiniz* (CE) Avrupa birliği standartlarına uygun yerli üretim..
C106 2.0A RGB Led Işıklı Lightning Şarj & Data KablosuToptan telefon aksesuarlarında bol çeşit ve en uygun toptan fiyatlar hafizakartci.com'da ÜRÜN HAKKINDA* Hızlı şarj ve data transferi* 2.0 Amper hızlı şarj* kablo uzunluğu 100 cm.* Lightning bağlantılı cihazlar ile uyumludur* Müzik, resi..
Syrox C132AL Örgülü 2.4 Amper Iphone Kablo | StandÜrünün USB-A Kısmı 90 Derece Açıya, Iphone Kısmı 180 Derecelik Açıya Sahiptir, Ürünü Uç Kısımları Metaldir..
Syrox C132TL Örgülü 30W PD Iphone Kablo | StandÜrünün Iphone Kısmı 180 Derecelik Açıya Sahiptir, Ürünü Uç Kısımları Metaldir..
Syrox C142 Örgülü 4ın1 60W PD Kablo Usb-A To Type-c => 3.0 AmperUsb-A To Lıghtnıng => 2.4 AmperType-c To Type-c => 60WType-c To Lıghtnıng => 30W..
Toptan-Syrox Pd18lk 18w 3.0 Amper Type-C to Iphone Pd Şarj Kablosu18W hızlı şarj özelliği3 Amper Şarj GücüPD şarj teknolojisiIphone girişli cihazlar için uygun..
PD20LK Lightning Şarj & Data KablosuÜRÜN HAKKINDA* Hızlı şarj ve data transferi* 20W Power delivery (PD)* 3.0 Amper hızlı şarj* kablo uzunluğu 100 cm.* Lightning bağlantılı cihazlar ile uyumludur* Müzik, resim ve belgelerinizi hızlı ve kolayca aktarabilirsiniz* (CE) Avrupa birliği standartlarına..
Dramex D11LK Iphone 1.1 Amper KabloToptan telefon aksesuarlarında bol çeşit ve en uygun toptan fiyatlar hafizakartci.com'da Orjinal üründür.Telefonunuzla bilgisayar aransında bağlantıyı sağlar.Telefon ve bilgisayara veri transferi yapabilirsiniz.Bilgisayardan telefonunuzu bu kablo ile şarj edeb..
Dramex D16LK Iphone 1.6 Amper Usb Kablo* Hızlı şarj ve data transferi* 1.6Amper hızlı şarj* kablo uzunluğu 100 cm. * Lightning bağlantılı cihazları şarj etmek için kullanılır.* Müzik, resim ve belgelerinizi hızlı ve kolayca aktarabilirsiniz.* (CE) Avrupa birliği standartlarına uygun yerli üreti..
Lucatech Lk-205 Iphone Usb Kablo | 3.4 Amper | 20W | 1metre* Hızlı şarj ve data transferi* 3.4 Amper hızlı şarj* Kablo uzunluğu 100 cm. * Lightning bağlantılı cihazları şarj etmek için kullanılır.* Müzik, resim ve belgelerinizi hızlı ve kolayca aktarabilirsiniz.* (CE) Avrupa birliği standartlar..
Lucatech Lk-205 Stand Iphone Usb Kablo | 3.4 Amper | 20W | 20 Adet* Hızlı şarj ve data transferi* 3.4 Amper hızlı şarj* Kablo uzunluğu 100 cm. * Lightning bağlantılı cihazları şarj etmek için kullanılır.* Müzik, resim ve belgelerinizi hızlı ve kolayca aktarabilirsiniz.* (CE) Avrupa birliği stan..
Dramex D16LKE Iphone 1.1 Amper Eko Kutu Kablo* Hızlı şarj ve data transferi* 1.6Amper hızlı şarj* kablo uzunluğu 100 cm. * Lightning bağlantılı cihazları şarj etmek için kullanılır.* Müzik, resim ve belgelerinizi hızlı ve kolayca aktarabilirsiniz.* (CE) Avrupa birliği standartlarına uygun yerli..
Dramex D21LK Iphone 2.1 Amper Usb Kablo* Hızlı şarj ve data transferi* 2.1Amper hızlı şarj* kablo uzunluğu 100 cm. * Lightning bağlantılı cihazları şarj etmek için kullanılır.* Müzik, resim ve belgelerinizi hızlı ve kolayca aktarabilirsiniz.* (CE) Avrupa birliği standartlarına uygun yerli üreti..
Dramex D21LKE Iphone 2.1 Amper Eko Kutu Kablo* Hızlı şarj ve data transferi* 2.1Amper hızlı şarj* kablo uzunluğu 100 cm. * Lightning bağlantılı cihazları şarj etmek için kullanılır.* Müzik, resim ve belgelerinizi hızlı ve kolayca aktarabilirsiniz.* (CE) Avrupa birliği standartlarına uygun yerli..
Subzero Cl38 Iphone 1.0 Amper Şarj Kablosu1 Amper şarj gücüİos cihazlar ile tam uyumlu yapıdaDayanklı ve güvenli yapıdaToptan subzero telefon aksesuarlarında bol çeşit ve en uygun toptan fiyatlar hafizakartci.com'da ..
Torima U13 İphone 3 Amper Ekstra Dayanıklı Şarj KablosuToptan telefon aksesuarlarında bol çeşit ve en uygun toptan fiyatlar hafizakartci.com'da ..
Torima U10 Iphone 3.0 Amper Hızlı Şarj KablosuToptan telefon aksesuarlarında bol çeşit ve en uygun toptan fiyatlar hafizakartci.com'da ..
Torima U10 Iphone 3.0 Amper Hızlı Şarj Kablosu | 20 AdetToptan telefon aksesuarlarında bol çeşit ve en uygun toptan fiyatlar hafizakartci.com'da ..
Gösterilen: 1 ile 52 arası, toplam: 52 (1 Sayfa)

Toptan iPhone Şarj Kablosu Fiyatları

Hafıza Kartçı olarak toptan iPhone şarj kablosu kategorisinde, bayilerimizin beklentilerini karşılamak adına en yüksek kaliteye sahip ürünleri stoklarımızda bulundurmaya devam ediyoruz. iPhone kullanıcılarının şarj ihtiyaçlarına pratik ve hızlı çözümler sunan şarj kabloları, mobil cihaz aksesuarlarının vazgeçilmez parçalarından biridir.

Tahtakale'nin en güvenilir toptan iPhone şarj kablosu tedarikçisi olarak, sürekli piyasa analizi yaparak en yeni teknoloji ürünlerini stoklarımıza ekliyoruz. Toptan samsung şarj kabloları, diğer modellere kıyasla hızlı ve güvenilir şarj imkanı sağlamalarıyla öne çıkmaktadır.

Tahtakale Uygun Fiyatlı Toptan iPhone Şarj Kablosu Çeşitleri

Tahtakale ve Eminönü elektronik cep telefonu aksesuar piyasasının öncü firmalarından biri olarak, bayilerimize en uygun fiyatlarla toptan şarj kablosu çeşitleri alanında hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz. Trendleri yakından takip ederek, bayilerimizin ihtiyaçlarına yönelik kaliteli ürünleri rekabetçi fiyatlarla sunmaya özen gösteriyoruz.

Ucuz toptan iPhone şarj kablosu grubu ürünlerimiz, piyasanın en çok tercih edilen ve dayanıklı ürünleri arasında yer almaktadır. Her zaman ürün kalitesinin arkasında olduğumuzu belirtmek isteriz.

Popüler Markaların Toptan iPhone Şarj Kablosu Grubu Ürünleri

Torima, Syrox, Lucatech, Subzero, Dramex, Linkage gibi önde gelen markaların iPhone şarj kablosu çeşitlerini en uygun fiyatlarla sizlere sunuyoruz. Yüksek kalite ve dayanıklılığıyla öne çıkan bu markaların ürünleri, adet sınırlaması olmaksızın toptan fiyatına temin edilebilir.

Sitemizde toptan telefon aksesuarları kategorisinde satış yapılmaktadır, toptan satış fiyatlarını görmek için bayi girişi yapmanız gerekmektedir. Eğer bayimiz değilseniz, kolayca bayilik başvurusu yapabilir ve ucuz toptan iPhone şarj kablosu fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz.