Her şey stokta AYNI GÜN KARGO

Toptan Type-C Otg Flash Bellek

Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)

Toptan Type-C OTG Flash Bellek


Toptan Type-C OTG flash bellek çeşitleri, modern cihazlarla uyumlu hızlı ve pratik veri transferi sağlayan ürünlerdir. Tahtakale bölgesinde uygun fiyatlarla bulabileceğiniz bu bellekler, Syrox markasının kalitesiyle birleşerek kullanıcıların beklentilerini karşılamaktadır. Syrox'un toptan Type-C OTG flash bellekleri, kaliteli malzemeler ve özenle tasarlanmış teknolojilerle donatılmıştır. Type-C bağlantı noktasına sahip olan bu bellekler, günümüzün modern cihazlarıyla uyumlu hızlı veri transferi sunar. Şık tasarımlarıyla da dikkat çeken toptan Syrox type-C OTG bellekler, kullanıcılarına hem fonksiyonellik hem de estetik sunar. Ek olarak Hafıza Kartçı firması olarak toptan telefon aksesuarları sektöründe 2010 yılından bu yana başarıyla hizmet vermekteyiz 

Uygun Fiyatlı ve Ucuz Toptan Type-C OTG Flash Bellek


Toptan micro OTG flash bellekler, uygun fiyatlarıyla dikkat çeker. Tahtakale bölgesinde bulunan bu bellekler, kaliteli özelliklere sahip olmalarına rağmen bütçe dostu seçenekler sunar. Uygun fiyatlı ve ucuz toptan Type-C OTG flash bellek seçenekleri, kullanıcıların ekonomik alışveriş yapmalarına olanak tanır. 32 GB Toptan Type-C OTG Flash Bellek: Orta kapasiteli depolama ihtiyacınızı karşılamak üzere tasarlanmış bu bellek, hızlı veri transferi ve taşınabilirlik sunar. 64 GB toptan Type-C OTG flash bellekler orta-üst kapasiteli depolama ihtiyacına yönelik olan bu bellek, geniş veri dosyalarını sorunsuzca saklamak için uygundur.

Yüksek Kapasiteli Toptan Type-C OTG Flash Bellekler

128 GB ve 256 GB Toptan Type-C OTG Flash bellek çeşitleri geniş kapasiteleriyle büyük veri dosyalarını depolamak isteyen kullanıcılar için ideal çözümler sunar. Toptan Type-C OTG flash bellekler, modern yaşamın gereksinimlerine uygun hızlı ve güvenilir veri transferi sağlar. Taşınabilir depolama konforunu ekonomik fiyatlarla yaşamak isteyenler için ideal seçenekler arasında yer alır.