Her şey stokta AYNI GÜN KARGO

Toptan Samsung Nokia Kutu Şarj

Dramex J02K Nokıa İnce Ev ŞarjTaşıması kolaydır..Orjinal Syrox ürünüdür.Kablo ve adaptör ayrı değildir.Şarj süresini ve batarya ömrünü kısaltmaz.Bataryada defarmasyon ve şişme yapmaz...
Dramex J03K Samsung Luna Ev ŞarjTaşıması kolaydır..Orjinal Syrox ürünüdür.Kablo ve adaptör ayrı değildir.Şarj süresini ve batarya ömrünü kısaltmaz.Bataryada defarmasyon ve şişme yapmaz.Toptan syrox bayii olarak yüzlerce çeşit toptan syrox ürününü bol çeşit ve en iyi fiyatlarla siz değerli müşteriler..
Dramex J13k Samsung D880 Ev ŞarjTaşıması kolaydır..Orjinal Syrox ürünüdür.Kablo ve adaptör ayrı değildir.Şarj süresini ve batarya ömrünü kısaltmaz.Bataryada defarmasyon ve şişme yapmaz...
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)

Toptan Samsung ve Nokia Kutu Şarj Aletleri

Hafıza Kartçı olarak, çeşitli marka ve modellere uygun toptan Samsung | Nokia kutu şarj cihazları sunmaktan gurur duyuyoruz. Özellikle eski model tuşlu telefonlar için Samsung ve Nokia markalarına özel olarak tasarlanmış kutu şarj aletleri, eski tip tuşlu telefonlar için de idealdir.

Toptan Samsung ve Nokia Tuşlu Telefon Şarj Cihazları

Tuşlu telefon kullanıcıları için özel olarak üretilen şarj cihazları, uygun fiyatlarla toptan olarak temin edilebilir. Hem Samsung hem de Nokia modelleri için geniş bir uyumluluk sunar. Eski tip Nokia telefonlarınız için orijinal kutu şarj cihazlarına ihtiyaç duyuyorsanız, geniş ürün yelpazemiz arasında uygun fiyatlarla bu ürünlerimizi bulabilirsiniz. Ek olarak, toptan USB şarj başlık kategorisinde çok sayıda çeşidimiz yer almaktadır.

Toptan Tuşlu Samsung Telefon Şarj Cihazı

Samsung'un tuşlu modelleri için özel olarak tasarlanan eski tip kutu şarj aletleri, dayanıklı malzemelerden üretilmiştir ve uzun ömürlüdür.

Syrox markasının kalitesi ve performansıyla üretilen kutu şarj aletleri, Samsung ve Nokia telefonlarınızı hızlı ve güvenli bir şekilde şarj etmenizi sağlar ayrıca telefon bataryasının ömrünü uzatır, dayanıklıdır. Yine toptan akıllı çoklu şarj kategorisinde kablosuz şarj cihazlarımızı bulabilirsiniz.

İnce şarj ucu ve hafif tasarıma sahip Nokia şarj cihazları ince uçlu şarj girişi uyumlu eski tür tuşlu telefonlarla birlikte kullanılmaktadır. Benzer şekilde bazı eski model tuşlu Nokia telefonlar için de kalın şarj girişli kutu şarj aleti modelleri mevcuttur.

Hafıza Kartçı olarak, telefon aksesuar satış alanında bayilerimize özel toptan alım avantajları sunuyor ve geniş ürün yelpazemizle teknoloji mağazalarınıza değer katıyoruz. Hemen bayi başvurusu yaparak, uygun fiyatlarla kaliteli şarj cihazlarına sahip olabilirsiniz.