Her şey stokta AYNI GÜN KARGO

Toptan Usb Başlik

Dramex D11B 1A Usb Ev BaşlıkTeslimat BilgileriSaat 16:00 öncesi alınan siparişler aynı gün kargoya verilirSabit fiyatlı kargo ücreti1000 tl ve uzeri aksesuar alımlarında ücretsiz kargo olarak gönderim (Hafizakart ve Flash bellek hariç)Arızalı ürünleriniz toplu olarak alınır, Carinize ..
Dramex D11BE 1A Eco Usb Ev BaşlıkÜrün açıklaması:* 1.1 Amper Şarj Adaptörü* USB-A çıkışlıdır* (CE) Avrupa birliği standartlarına uygun yerli üretim* Kısa devre koruması* Yüksek voltaj koruması* Yüksek akım koruması* Giriş: 100-240 ~ 50/60Hz 0.35A* Çıkış: 5.0V⎓1.1ATeslimat BilgileriSaat 16:00 öncesi ..
Dramex D16B 1.6 Amper Usb Ev BaşlıkToptan Syrox bayii olarak syrox ürünlerini bol çeşit ve en uygun toptan fiyatlarla siz değerli bayilerimize ulaştırıyoruz.Taşıması kolaydır..Orjinal Dramexürünüdür.Kablo dahil değildir.Şarj süresini ve batarya ömrünü kısaltmaz.Bataryada defarmasyon ve şişme yapmaz...
Dramex D16BE 1.6 Amper Eko Kutu Usb Ev BaşlıkToptan Syrox bayii olarak syrox ürünlerini bol çeşit ve en uygun toptan fiyatlarla siz değerli bayilerimize ulaştırıyoruz.Taşıması kolaydır..Orjinal Dramexürünüdür.Kablo dahil değildir.Şarj süresini ve batarya ömrünü kısaltmaz.Bataryada defarmasyon ve şiş..
Dramex D21B 2.1 Amper Usb Ev BaşlıkToptan Syrox bayii olarak syrox ürünlerini bol çeşit ve en uygun toptan fiyatlarla siz değerli bayilerimize ulaştırıyoruz.Taşıması kolaydır..Orjinal Dramexürünüdür.Kablo dahil değildir.Şarj süresini ve batarya ömrünü kısaltmaz.Bataryada defarmasyon ve şişme yapmaz...
Dramex D21BE 2.1 Amper Eko Kutu Usb Ev BaşlıkToptan Syrox bayii olarak syrox ürünlerini bol çeşit ve en uygun toptan fiyatlarla siz değerli bayilerimize ulaştırıyoruz.Taşıması kolaydır..Orjinal Dramexürünüdür.Kablo dahil değildir.Şarj süresini ve batarya ömrünü kısaltmaz.Bataryada defarmasyon ve şiş..
Dramex D26B 2.6 Amper Usb Ev BaşlıkToptan Syrox bayii olarak syrox ürünlerini bol çeşit ve en uygun toptan fiyatlarla siz değerli bayilerimize ulaştırıyoruz.Taşıması kolaydır..Orjinal Dramexürünüdür.Kablo dahil değildir.Şarj süresini ve batarya ömrünü kısaltmaz.Bataryada defarmasyon ve şişme yapmaz...
Dramex D26BE 2.6A Eko Kutu Usb Ev BaşlıkToptan Syrox bayii olarak syrox ürünlerini bol çeşit ve en uygun toptan fiyatlarla siz değerli bayilerimize ulaştırıyoruz.Taşıması kolaydır..Orjinal Dramexürünüdür.Kablo dahil değildir.Şarj süresini ve batarya ömrünü kısaltmaz.Bataryada defarmasyon ve şişme ya..
Toptan-Syrox Pd20b 20w 3.0 Type-c Giriş Pd Ev Başlık* 20 Watt Power Delivery (PD)* Akıllı çip (smart IC)* Kısa devre koruması* Yüksek voltaj koruması* Yüksek akım koruması* Yüksek ısı koruması* 3.0 Amper* Type-C çıkışlıdır* (CE) Avrupa birliği standartlarına uygun yerli üretim.* Giriş : 100-240..
Syrox Pd25b 25w 3.0 Amper Type-c Giriş Pd Ev Başlık* 25 Watt Power Delivery (PD)* Akıllı çip (smart IC)* Kısa devre koruması* Yüksek voltaj koruması* Yüksek akım koruması* Yüksek ısı koruması* 3.0 Amper* Type-C çıkışlıdır* (CE) Avrupa birliği standartlarına uygun yerli üretim.* Giriş : 100-240V..
Syrox Syx-J49 1.0 Amper Eco Kutu Usb Ev BaşlıkSyrox ekonomik usb şarj başlığı1 Amper şarj gücüDayanıklı, sağlam gövde yapısıToptan syrox ürünleri en uygun toptan fiyatlar ve güvenli, hızlı alışverişin adresi hafizakartci.com'da.Teslimat BilgileriSaat 16:00 öncesi alınan siparişler aynı gün kargoya v..
Toptan - Syrox Kablosuz Şarj Aleti Toptan Syrox bayii olarak syrox ürünlerini bol çeşit ve en uygun toptan fiyatlarla siz değerli bayilerimize ulaştırıyoruz.Taşıması kolaydır.Orjinal Syrox ürünüdür.Şarj süresini ve batarya ömrünü kısaltmaz.Bataryada defarmasyon ve şişme yapmaz.Kondansatör sayes..
Toptan-Syrox Syx-Q33 3.0 Amper 18w Hızlı Usb Ev Başlık13 Amper şarj gücüYerli üretimUsb GirişHızlı Şarj Özelliği18W Şarj teknolojisiTeslimat BilgileriSaat 16:00 öncesi alınan siparişler aynı gün kargoya verilirSabit fiyatlı kargo ücreti750 tl ve uzeri aksesuar alımlarında ücretsiz kargo ol..
Syrox Syx-Q31 3.0 Amper 18w Eco Kutu Hızlı Usb Ev Başlık18W Hızlı Şarj Desteği    3 Amper Şarj GücüKolay TaşınabilirlikYerli ÜretimEco Kutusu Sayesinde Daha Uygun FiyatTeslimat BilgileriSaat 16:00 öncesi alınan siparişler aynı gün kargoya verilirSabit fiyatlı kargo ücreti1000 tl ..
Toptan-Syrox Pd18b 18w 3.0 Amper Type-c Giriş Pd Ev Başlık* 18 Watt Power Delivery (PD)* Akıllı çip (smart IC)* Kısa devre koruması* Yüksek voltaj koruması* Yüksek akım koruması* Yüksek ısı koruması* 3.0 Amper* Type-C çıkışlı şarj adaptörü* (CE) Avrupa birliği standartlarına uygun yerli üretim...
Torima 18W 3A Type-C ve USB Pd Ev BaşlıkType-C girişli başlık18W hızlı şarj özelliği3 Amper Şarj GücüPD şarj teknolojisiTeslimat BilgileriSaat 16:00 öncesi alınan siparişler aynı gün kargoya verilir.Sabit fiyatlı kargo ücreti.1000 tl ve uzeri aksesuar alımlarında ücretsiz kargo olarak gönderim (Hafi..
Teslimat BilgileriSaat 16:00 öncesi alınan siparişler aynı gün kargoya verilir.Sabit fiyatlı kargo ücreti.1000 ve uzeri aksesuar alımlarında ücretsiz kargo olarak gönderim (Hafizakart ve Flash bellek hariç).Arızalı ürünleriniz toplu olarak alınır, Carinize alacak kaydedılır. (Kırık ve Kopmuş ürünler..
Gösterilen: 1 ile 21 arası, toplam: 21 (1 Sayfa)