Her şey stokta AYNI GÜN KARGO

Toptan Usb Başlik

Syrox Syx-j35 Usb 2A Ev Şarj (Kablosuz)Toptan Syrox bayii olarak syrox ürünlerini bol çeşit ve en uygun toptan fiyatlarla siz değerli bayilerimize ulaştırıyoruz.Taşıması kolaydır..Orjinal Syrox ürünüdür.Kablo dahil değildir.Şarj süresini ve batarya ömrünü kısaltmaz.Bataryada defarmasyon ve şişme yap..
Toptan-Syrox Pd18b 18w 3.0 Amper Type-c Giriş Pd Ev Başlık* 18 Watt Power Delivery (PD)* Akıllı çip (smart IC)* Kısa devre koruması* Yüksek voltaj koruması* Yüksek akım koruması* Yüksek ısı koruması* 3.0 Amper* Type-C çıkışlı şarj adaptörü* (CE) Avrupa birliği standartlarına uygun yerli üretim...
Toptan-Syrox Pd20b 20w 3.0 Type-c Giriş Pd Ev Başlık* 20 Watt Power Delivery (PD)* Akıllı çip (smart IC)* Kısa devre koruması* Yüksek voltaj koruması* Yüksek akım koruması* Yüksek ısı koruması* 3.0 Amper* Type-C çıkışlıdır* (CE) Avrupa birliği standartlarına uygun yerli üretim.* Giriş : 100-240..
Syrox Pd25b 25w 3.0 Amper Type-c Giriş Pd Ev Başlık* 25 Watt Power Delivery (PD)* Akıllı çip (smart IC)* Kısa devre koruması* Yüksek voltaj koruması* Yüksek akım koruması* Yüksek ısı koruması* 3.0 Amper* Type-C çıkışlıdır* (CE) Avrupa birliği standartlarına uygun yerli üretim.* Giriş : 100-240V..
Dramex D16B 1.6 Amper Usb Ev BaşlıkToptan Syrox bayii olarak syrox ürünlerini bol çeşit ve en uygun toptan fiyatlarla siz değerli bayilerimize ulaştırıyoruz.Taşıması kolaydır..Orjinal Dramexürünüdür.Kablo dahil değildir.Şarj süresini ve batarya ömrünü kısaltmaz.Bataryada defarmasyon ve şişme yapmaz...
Dramex D16BE 1.6 Amper Eko Kutu Usb Ev BaşlıkToptan Syrox bayii olarak syrox ürünlerini bol çeşit ve en uygun toptan fiyatlarla siz değerli bayilerimize ulaştırıyoruz.Taşıması kolaydır..Orjinal Dramexürünüdür.Kablo dahil değildir.Şarj süresini ve batarya ömrünü kısaltmaz.Bataryada defarmasyon ve şiş..
D21B 2.1A Şarj AdaptörüÜrün açıklaması:* 2.1 Amper Hızlı Şarj Adaptörü* USB-A çıkışlıdır* (CE) Avrupa birliği standartlarına uygun yerli üretim* Kısa devre koruması* Yüksek voltaj koruması* Yüksek akım koruması* Giriş: 100-240 ~ 50/60Hz 0.35A* Çıkış: 5.0V⎓2.1A..
D21BE 2.1A Şarj Adaptörü (Ekonomik Mini Kutu)Ürün açıklaması:* 2.1 Amper Hızlı Şarj Adaptörü* USB-A çıkışlıdır* (CE) Avrupa birliği standartlarına uygun yerli üretim* Kısa devre koruması* Yüksek voltaj koruması* Yüksek akım koruması* Giriş: 100-240 ~ 50/60Hz 0.35A* Çıkış: 5.0V⎓2.1A..
Toptan-D26BE 2.6A Şarj Adaptörü (Ekonomik Mini Kutu)Ürün açıklaması:* 2.6 Amper Hızlı Şarj Adaptörü* USB-A çıkışlıdır* (CE) Avrupa birliği standartlarına uygun yerli üretim* Kısa devre koruması* Yüksek voltaj koruması* Yüksek akım koruması* Giriş: 100-240 ~ 50/60Hz 0.35A* Çıkış: 5.0V⎓2.6A..
D30BE 3.0A Şarj Adaptörü (Ekonomik Mini Kutu)Ürün hakkında:* 18 Watt Güçlü performans* 3.0 Amper Hızlı Şarj Adaptörü* USB-A çıkışlıdır* (CE) Avrupa birliği standartlarına uygun yerli üretim.* Kısa devre koruması* Yüksek voltaj koruması* Yüksek akım koruması* Giriş : 100-240V ~ 50/60Hz 0.6A* Çıkış : ..
Gösterilen: 1 ile 14 arası, toplam: 14 (1 Sayfa)

Toptan USB Şarj Başlığı Çeşitleri ve Fiyatları

Hafıza Kartçı olarak, çeşitli Tahtakale toptan usb şarj başlık modelleri ile müşterilerimize geniş bir seçenek sunmaktan gurur duyuyoruz. USB şarj başlıkları, mobil cihazların hızlı ve güvenli bir şekilde şarj edilmesini sağlamak amacıyla tasarlanmıştır. Toptan USB şarj başlık elinizde şarj kablosu olup sadece cihaz kısmına ihtiyacınız olması durumunda gerekli olan bir çözümdür.

Toptan USB Şarj Başlığı Fiyatları ve Çeşitleri

Hafıza Kartçı firması olarak, rekabetçi fiyatlarla toptan deji şarj kablo ve toptan USB şarj başlıklarını sizler için çok uygun fiyatlara tedarik ediyoruz. Müşterilerinizin bütçesini zorlamadan kaliteli şarj başlıklarını çok ekonomik fiyatlarla sitemizde bulabilirsiniz. Bayilere özel indirimli fiyatlarımızı görmek için hemen bayilik başvurusu yapınız.

Tahtakale Toptan USB Sadece Şarj Cihazı: Tahtakale piyasasının en kaliteli Tahtakale USB şarj başlıklarını sizler için bir araya getirdik. Rekabetçi fiyat avantajı sağlayan yüksek kaliteli şarj başlıkları ile müşterilerinizin ihtiyaçlarına cevap verebilirsiniz. Ek olarak toptan Samsung Nokia kutu şarj cihazı modellerimizde de bayilerimize özel indirimli fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

Syrox Toptan USB Şarj Başlık: Syrox markasının kalitesiyle üretilen USB şarj başlıkları, dayanıklı malzemelerden yapılmış olup uzun ömürlüdür. Çeşitli model seçenekleriyle müşteri beklentilerini karşılar.

Toptan USB Başlık Fiyatlarında Bayilere Özel Fırsatlar

Eminönü telefon aksesuar toptancıları arasında yer alan firmamız bayilerimize özel toptan alım avantajları sunmaktan memnuniyet duyuyoruz. Web sitemiz üzerinden bayi başvurusu yaparak uygun fiyatlarla geniş ürün çeşitlerimize erişebilir ve müşterilerinizi memnun edebilirsiniz. HafizaKartci.com, toptan USB şarj başlık çeşitleri ile teknoloji mağazalarınıza değer katıyor. Hemen bayi başvurusu yapın ve kaliteli ürünleri avantajlı fiyatlarla bizden temin edin!