Her şey stokta AYNI GÜN KARGO

Toptan Pd Şarj Kablosu (18W|25W)

C95 3.0A 2M Type-C Şarj & Data KablosuÜRÜN HAKKINDA* Hızlı şarj ve data transferi* 3.0 Amper hızlı şarj* kablo uzunluğu 200 cm.* Type-C bağlantılı cihazları şarj etmek için kullanılır* Müzik, resim ve belgelerinizi hızlı ve kolayca aktarabilirsiniz* (CE) Avrupa birliği standartlarına uygun yerli..
Syrox C132TL Örgülü 30W PD Iphone Kablo | StandÜrünün Iphone Kısmı 180 Derecelik Açıya Sahiptir, Ürünü Uç Kısımları Metaldir..
Syrox C142 Örgülü 4ın1 60W PD Kablo Usb-A To Type-c => 3.0 AmperUsb-A To Lıghtnıng => 2.4 AmperType-c To Type-c => 60WType-c To Lıghtnıng => 30W..
Toptan-Syrox Pd18lk 18w 3.0 Amper Type-C to Iphone Pd Şarj Kablosu18W hızlı şarj özelliği3 Amper Şarj GücüPD şarj teknolojisiIphone girişli cihazlar için uygun..
Toptan-PD18TK 18W Type-C Şarj & Data KablosuÜRÜN HAKKINDA* Hızlı şarj ve data transferi* 18W Power delivery (PD)* 3.0 Amper hızlı şarj* kablo uzunluğu 100 cm.* Type-C bağlantılı cihazları şarj etmek için kullanılır* Müzik, resim ve belgelerinizi hızlı ve kolayca aktarabilirsiniz* (CE) Avrupa bir..
PD20LK Lightning Şarj & Data KablosuÜRÜN HAKKINDA* Hızlı şarj ve data transferi* 20W Power delivery (PD)* 3.0 Amper hızlı şarj* kablo uzunluğu 100 cm.* Lightning bağlantılı cihazlar ile uyumludur* Müzik, resim ve belgelerinizi hızlı ve kolayca aktarabilirsiniz* (CE) Avrupa birliği standartlarına..
PD25TK SUPREME 25W Type-C Şarj & Data KablosuÜRÜN HAKKINDA* Hızlı şarj ve data transferi* 25W Power delivery (PD)* 3.0 Amper hızlı şarj* kablo uzunluğu 100 cm.* Type-C bağlantılı cihazları şarj etmek için kullanılır* Müzik, resim ve belgelerinizi hızlı ve kolayca aktarabilirsiniz* (CE) Avrupa bi..
Gösterilen: 1 ile 30 arası, toplam: 30 (1 Sayfa)

Toptan PD Şarj Kablosu Fiyatları

Firmamız, geniş bir ürün yelpazesiyle toptan PD şarj kablosu kategorisinde önemli bir oyuncudur. PD (Power Delivery) özellikli bu şarj kablosu modelleri, hızlı ve güvenilir şarj deneyimi sunarak müşterilerin beklentilerini karşılamayı amaçlar.

Tahtakale ve çevresindeki elektronik cep telefonu aksesuar piyasasında lider konumda bulunmamız, bayilerimize en yeni PD teknolojili şarj kablosu ve toptan deji şarj kablosu modellerini sunmaktan gurur duymamıza neden oluyor. PD teknolojisi, mobil cihazları hızla şarj etme avantajı sağlayarak kullanıcıların tercihini kazanıyor. Ek olarak Samsung toptan şarj kablosu çeşitlerimizi de incelemenizi öneririz.

Uygun Fiyatlı Toptan PD Şarj Kablosu Seçenekleri

Uygun fiyatlarla yüksek kalite sunma hedefimiz doğrultusunda, toptan PD şarj kablosu gruplarımız geniş bir çeşitlilik sunar. Ekonomik fiyatlarıyla dikkat çeken bu ürünler, bütçe dostu bir seçenek sunar.

İstanbul toptan aksesuar piyasasında öncü konumda olmamız, bayilerimize avantajlı ve rekabetçi fiyatlarla hizmet vermemizi sağlar. PD şarj kablosu alışverişinizi, uzun ömürlü, dayanıklı ve güvenilir ürünlerle gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemizdeki tüm ürünler toptan olarak satılmaktadır. Toptan satış fiyatlarını görebilmek için bayi girişi yapmanız gerekmektedir. Bayi olmadan önce kolayca başvuru yapabilir ve avantajlı fiyatlarımızdan faydalanabilirsiniz.