Her şey stokta AYNI GÜN KARGO

Toptan Mini Flash Bellek

Syrox 64Gb Lock Mini Flash BellekMetal dayanıklı USB flash bellek.Fotoğraf, video, müzik ve diğer dosyalarınızı transfer edebilir ve saklayabilirsiniz.* Veri depolama* Veri transferi* Küçük ve taşıması kolay* Tak çalıştır* USB bağlantı noktası bulunan cihazlarla uyumludur. Bilgisayar,   te..
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)

Toptan Mini Flash Bellek Çeşitleri

Toptan mini flash bellek çeşitleri, geniş ürün yelpazesi ve ekonomik fiyatları ile Tahtakale bölgesinde dikkat çekiyor. Bu ürünler, kullanıcılarına uygun maliyetli ve şık depolama çözümleri sunarak her türlü depolama ihtiyacını karşılamak üzere tasarlanmıştır.

Tahtakale'de bulunan toptan mini flash bellek, ucuz olması ve şık görünümü ile ön plana çıkar. Bu mini ucuz flash bellekler, küçük boyutlarına rağmen yüksek depolama kapasiteleri ile kullanıcıların beklentilerini karşılar. Güvenilir ve pratik depolama çözümleri arayanlar için ideal seçenekler sunar. Sitemizde telefon aksesuar toptan kategorisinde binlerce ürün çeşidi arasından seçim yapabilirsiniz.

Syrox Toptan Mini Flash Bellek

Syrox markasının toptan mini flash bellekleri, kaliteli malzeme kullanımı ve hızlı veri transferi özellikleriyle öne çıkar. Bu mini bellekler, taşınabilirlikleri ve performanslarıyla kullanıcıların beklentilerini karşılar. Küçük boyutları, her an yanınızda taşımak için idealdir. Ucuz toptan mini flash bellek çeşitleri, bütçe dostu depolama çözümleri sunar. Ekonomik fiyatlarıyla kullanıcıların tercihi olan bu ürünler, günlük depolama ihtiyaçlarını karşılamak için idealdir. Küçük boyutlarıyla taşıması kolay olan bu bellekler, her yerde yanınızda!

Yüksek Kapasiteli Mini Flash Bellek Modelleri

32 GB toptan flash bellek, orta kapasiteli depolama ihtiyacına mükemmel bir çözümdür. Küçük boyutlarına rağmen yeterli depolama alanı sunar. Fotoğraf, video ve diğer dosyalarınızı kolayca saklayabilirsiniz. Ek olarak 64 GB toptan mini flash bellekler, orta-üst kapasiteli taşınabilir depolama ihtiyacını karşılamak üzere tasarlanmıştır. Büyük veri dosyalarını depolamak için tercih edilebilir. Küçük boyutuyla taşıması pratik olan bu bellek, her an yanınızda. 128 GB ve 256 GB toptan mini flash bellekler ise geniş kapasiteli veri depolama ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere Syrox firması tarafınan üretilmiştir. Küçük boyutlarına rağmen yüksek kapasiteleriyle büyük veri dosyalarını sorunsuzca saklayarak film gibi büyük kapasiteli dosyaları arşivlemenize yardımcı olacaktır.

Bu geniş seçenekler içindeki toptan micro OTG flash bellekler, kullanıcılara uygun fiyatlarla yüksek kaliteli ve pratik depolama imkânları sunar. Küçük boyutları, taşınabilirlikleri ve ekonomik fiyatlarıyla bu ürünler, günlük depolama ihtiyaçlarınızı karşılamak için ideal bir tercihtir.