Her şey stokta AYNI GÜN KARGO

Toptan Pd Oto Şarj

Torima C10 Usb Giriş ve Type-C Giriş 38W Pd Oto Başlık38W şarj çıkış gücüne sahipPD şarj teknolojisi ile tüm hızlı şarj teknolojilerini desteklerAkıllı güç yönetim sistemine sahipTypec ve usb çıkışına sahipGüvenli kullanım sunar..
Acl 36W Pd Oto Başlık 6AHızlı şarj özelliği ile tasarlanmış, normal girişler 5W iken ACL Type-C PD Şarj Başlığı max 36W güç üretir. Çift USB girişi ile aynı anda iki cihazı birden Qualcomm özelliği ile hızlı şarj edebilir. Çoklu devre koruması.Metal yaylı kontaklar.Portatif,dayanıklı,taşın..
Gösterilen: 1 ile 18 arası, toplam: 18 (1 Sayfa)

Toptan Pd Oto Şarj Cihazı Fiyatları

Hafıza Kartçı olarak toptan pd oto şarj cihazı kategorisinde bayilerimizin ihtiyaçlarına en uygun yüksek kaliteli ürünleri stoklu olarak bulundurmaya ve bu alanda en son çıkan yeni teknoloji ürünleri stoklarımıza eklemeye devam ediyoruz. Araç içi pd şarj cihazları otomobilde seyahat halinde iken şarjın bitmesi durumunda telefonlarınızı çok kısa sürede kolay ve hızlı şarj edebilme olanağı sağlamaktadır.

Tahtakale piyasasının en kaliteli toptan type-c oto şarj cihazlarını sürekli piyasa taraması yaparak stoklarımıza ekliyor ve siz değerli bayilerimiz için stoklarımızda bulunduruyoruz. Pd özellikli oto şarj cihazları son dönemde yoğun talep görmektedir bunun en önemli nedeni pd oto şarj cihazlarının diğer modellere göre yüksek hızda ve kısa sürede telefonları şarj edebilmesidir.

Tahtakale Uygun Fiyatlı Toptan Pd Oto Şarj Cihazları

Tahtakale ve Eminönü elektronik cep telefonu aksesuar piyasasının önde gelen firmalarından biri olarak bayilerimize bu kategorideki en uygun fiyatlarla hizmet vermenin haklı gururu içerisindeyiz. Sektörde en çok ihtiyaç duyulan toptan usb oto şarj başlıkları ve cep telefonu aksesuarlarına yönelik trendi yakından takip ederek bayilerimizin ihtiyaçlarına en iyi ürünlerle cevap vermeye çalışıyoruz. Ucuz toptan pd oto şarj grubu ürünlerimiz piyasanın en çok rağbet gören, malzeme kalitesi en yüksek ürünleri olup her zaman ürünlerimizin arkasında olduğumuzu buradan belirtmek isteriz.

Popüler Markaların Toptan Pd Oto Şarj Grubu Ürünleri

Torima, Syrox, Lucatech, Subzero, Dramex, Linkage gibi popüler markaların toptan pd özellikli oto şarj cihazlarını en iyi fiyatlarla sizler için tedarik ediyoruz. Yüksek malzeme ve işçilik kalitesi, dayanıklı sağlam ürünleriyle ön plana çıkan bu markaların farklı kategorilerdeki cep telefonu aksesuar ürünlerinden de adet limiti olmaksızın toptan fiyatına alım yapabilirsiniz. Sitemizde toptan telefon aksesuar çeşitleri kategorisinde satışı yapılan tüm ürünler toptan olarak satılmakta olup, toptan satış fiyatlarını görebilmek için bayi girişi yapmanız gerekmektedir. Eğer bayimiz değilseniz kolayca bayilik başvurusu yapabilir ve ucuz toptan cep telefonu aksesuar fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz.