Her şey stokta AYNI GÜN KARGO

Toptan Type-C Ev Şarj

Subzero Sg57  Type-c 3.1A Fast Ev Şarj | 15WToptan subzero şarj ürünleri en uygun totpan fiyatlar ve bol çeşitlerle hafizakartci.com'da.Toptan Telefon Aksesuarları - Hafizakartci.com...
Subzero Sg59 Type-c 2.2A Ev Şarj | 12WToptan subzero şarj ürünleri en uygun totpan fiyatlar ve bol çeşitlerle hafizakartci.com'da.Toptan Telefon Aksesuarları - Hafizakartci.com...
J28 2.0A Type-C Şarj AdaptörüÜRÜN HAKKINDA* 2.0 Amper hızlı şarj adaptörü* Kısa devre koruması* Yüksek voltaj koruması* Yüksek akım koruması* USB-A çıkışlı şarj adaptörü* 100 cm. kablo uzunluğu* Type-C - USB-A şarj ve data kablosu* (CE) Avrupa birliği standartlarına uygun yerli üretim.* Giriş : 100-..
J48 2.6A Type-C Şarj AdaptörüÜRÜN HAKKINDA* 2.6 Amper hızlı şarj adaptörü* Kısa devre koruması* Yüksek voltaj koruması* Yüksek akım koruması* USB-A çıkışlı şarj adaptörü* 100 cm. kablo uzunluğu* Type-C - USB-A şarj ve data kablosu* (CE) Avrupa birliği standartlarına uygun yerli üretim.* Giriş : 100-..
Toptan-Syrox Pd18t Type-C Başlık Giriş | Type-C Kablolu 18w 3.0 Amper Pd Ev Şarj Aleti* 18 Watt Power Delivery (PD)* Akıllı çip (smart IC)* Kısa devre koruması* Yüksek voltaj koruması* Yüksek akım koruması* Yüksek ısı koruması* 3.0 Amper* Type-C çıkışlı şarj adaptörü* 100 cm. kablo uzunluğu* Type-C ..
Toptan-Syrox Pd25t Type-C Başlık Giriş | Type-C Kablolu 25w 3.0 Amper Pd Ev Şarj Aleti* 25 Watt Power Delivery (PD)* Akıllı çip (smart IC)* Kısa devre koruması* Yüksek voltaj koruması* Yüksek akım koruması* Yüksek ısı koruması* 3.0 Amper* Type-C çıkışlıdır* Kablo uzunluğu 100 cm.* (CE) Avrupa b..
Q22 2.0A Type-C Hızlı Şarj AdaptörüÜRÜN HAKKINDA* 2.0 Amper hızlı şarj adaptörü* Kısa devre koruması* Yüksek voltaj koruması* Yüksek akım koruması* USB-A çıkışlı şarj adaptörü* 100 cm. kablo uzunluğu* Type-C - USB-A şarj ve data kablosu* (CE) Avrupa birliği standartlarına uygun yerli üretim.* Giriş ..
GaN65W Süper Hızlı Dual Port Şarj AdaptörüÜRÜN HAKKINDAPOWER DELIVERY (PD)GELİŞMİŞ GÜVENLİK ÖZELLİKLERİ* 30 Watt Power Delivery (PD)* Quick Charge (QC) 3.0* Akıllı çip (smart IC)* Kısa devre koruması* Yüksek voltaj koruması* Yüksek akım koruması* Yüksek ısı koruması* Type-C çıkışlıdır* Kablo uzunluğ..
D21T 2.1A Type-C Şarj Adaptörü & Şarj Data KablosuÜrün açıklaması:* 2.1 Amper Hızlı Şarj Adaptörü* Type-C girişli tüm cihazlar İle Uyumludur* Kablo uzunluğu 100 cm* (CE) Avrupa birliği standartlarına uygun yerli üretim* Kısa devre koruması* Yüksek voltaj koruması* Yüksek akım koruması* Giriş: 10..
D26T 2.6A Type-C Şarj Adaptörü & Şarj Data KablosuÜrün açıklaması:* 2.6 Amper Hızlı Şarj Adaptörü* Type-C girişli tüm cihazlar İle Uyumludur.* Kablo uzunluğu 100 cm* (CE) Avrupa birliği standartlarına uygun yerli üretim* Kısa devre koruması* Yüksek voltaj koruması* Yüksek akım koruması* Giriş: 1..
D30T 3.0A Type-C Şarj Adaptörü & Şarj Data KablosuÜrün hakkında:* 18 Watt Güçlü performans* 3.0 Amper Hızlı Şarj Adaptörü* Type-C girişli tüm cihazlar İle Uyumludur* Kablo uzunluğu 100 cm* (CE) Avrupa birliği standartlarına uygun yerli üretim* Kısa devre koruması* Yüksek voltaj koruması* Kısa de..
Subzero Sg36 Turbo Super Fast Pd Ev Şarj | 45W Toptan subzero hızlı şarj ürünleri tüm çeşitleri ve en uygun toptan fiyatları ile hafizakartci.com'da.Toptan Telefon Aksesuarları - Hafizakartci.com toptan tahtakale çeşitliliğinde ürünler...
Subzero Sg37 Fast Type-c  Ev Şarj | 33W Toptan subzero hızlı şarj ürünleri tüm çeşitleri ve en uygun toptan fiyatları ile hafizakartci.com'da.Toptan Telefon Aksesuarları - Hafizakartci.com toptan tahtakale çeşitliliğinde ürünler...
Subzero Sg38  Type-c Turbo Super Fast Ev Şarj | 120W | Gan TeknolojisiToptan subzero hızlı şarj ürünleri tüm çeşitleri ve en uygun toptan fiyatları ile hafizakartci.com'da.Toptan Telefon Aksesuarları - Hafizakartci.com toptan tahtakale çeşitliliğinde ürünler...
Subzero Sg51 Type-c Turbo Super Fast Ev Şarj | 67W | Gan TeknolojisiToptan subzero hızlı şarj ürünleri tüm çeşitleri ve en uygun toptan fiyatları ile hafizakartci.com'da.Toptan Telefon Aksesuarları - Hafizakartci.com toptan tahtakale çeşitliliğinde ürünler...
Subzero Sg61 Fast Type-c 3.4A Ev Şarj | 18W  Toptan subzero hızlı şarj ürünleri tüm çeşitleri ve en uygun toptan fiyatları ile hafizakartci.com'da.Toptan Telefon Aksesuarları - Hafizakartci.com toptan tahtakale çeşitliliğinde ürünler...
Gösterilen: 1 ile 29 arası, toplam: 29 (1 Sayfa)

Toptan Type-C Şarj Cihazı Fiyatları

Hafıza Kartçı firması olarak piyasada son dönemde çok yoğun talep gören toptan type-c şarj cihazı tedarik etmekteyiz. Şarj cihazları bildiğiniz gibi, cep telefonlarının güç ihtiyacı için olmazsa olmaz olup, type-C giriş özelliği özellikle son bir kaç yılda adeta bir standart hale gelmiştir. Type-C giriş özellikli şarj cihazları günümüzde çok sayıda telefon marka ve model tarafından standart şarj girişi olarak desteklenmektedir. Bunun en önemli nedeni, farklı giriş ucuna sahip telefon modellerinin şarj aletlerindeki uyumsuzluk nedeniyle akıllı telefon kullanıcılarının telefonlarını diğer kullanıcıların şarj aletleriyle şarj edebilmesi kolaylığıdır.

Tahtakale Toptan Type-C Şarj Aleti Çeşitleri

Tahtakale ve Eminönü cep telefonu aksesuar piyasasının önde gelen semtleri olup firmamız bu bölgedeki ithalatçı firmalarla yapmış olduğu anlaşmalar sayesinde siz değerli esnaf müşterileri çoklu alım şartı olmaksızın uygun fiyatlı toptan micro şarj cihazı tedarik etmektedir. Bayilerimize özel toptan fiyatları görmek için sitemize giriş yapmanız yeterlidir. Eğer bayi değilseniz başvuru yaparak hafizakartci.com ailesinin ayrıcalıklarından yararlanmaya başlayabilirsiniz. Firmamız bayilerimizin yüksek kazanç elde edebilmesi ve değişen piyasa koşullarına tam uyum sağlayabilmesi amacıyla en iyi fiyatlar için sürekli piyasa taraması yapmakta, sizlere bir tıklama uzaktan sektörün en rekabetçi ve ucuz toptan pd şarj cihazlarını tedarik etmektedir.

Toptan Type-C Giriş Uyumlu Duvar Tipi Şarj Cihazı Tedariği

Yüksek kaliteli şık tasarımlı toptan ucuz type-c şarj aletlerinden istediğiniz adette alarak müşterilerinize sunabilirsiniz. Hafıza Kartçı firması olarak bayilerimize ürün alımlarında adet kısıtı uygulamamaktayız. Dilediğiniz ürünlerden toptan fiyatına alım yapabilir, sepetinizi karışık ürünlerden oluşturabilirsiniz.

HafizaKartci.com Tahtakale cep telefonu aksesuar toptancısı olarak yüksek kaliteli ve dayanıklı malzeme kullanılarak üretilmiş  olan Type-C şarj aletleri ile bayi lerine müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı benimsemiştir.