Her şey stokta AYNI GÜN KARGO

Toptan Micro Ev Şarj

Syrox Syx-j15 Micro 2A Ev Şarj* 2.0 Amper hızlı şarj adaptörü* Kısa devre koruması* Yüksek voltaj koruması* Yüksek akım koruması* USB-A çıkışlı şarj adaptörü* Micro USB - USB-A şarj ve data kablosu* 100 cm. kablo uzunluğu* (CE) Avrupa birliği standartlarına uygun yerli üretim.* Giriş : 100-240V..
J47 2.6A Micro Şarj AdaptörüÜRÜN HAKKINDA* 2.6 Amper hızlı şarj adaptörü* Kısa devre koruması* Yüksek voltaj koruması* Yüksek akım koruması* USB-A çıkışlı şarj adaptörü* 100 cm. kablo uzunluğu* Micro USB - USB-A şarj ve data kablosu* (CE) Avrupa birliği standartlarına uygun yerli üretim.* Giriş : 10..
Syrox Syx-Q30 Micro 3A Quıck Hızlı Ev ŞarjToptan Syrox bayii olarak toptan cep telefonu aksesuarlarını bol çeşit ve en uygun fiyatlarla siz değerli bayilerimize ulaştırıyoruz.* 18 Watt güçlü performans* 3.0 Amper hızlı şarj adaptörü* Kısa devre koruması* Yüksek voltaj koruması* Yüksek akım koru..
Dramex D21M  Micro 2.0 Amper Ev Şarj AletiDİKKAT : SYROX MARKASIDIR Taşıması kolaydır..Orjinal Syrox ürünüdür.Kablo ve adaptör ayrıdır.Kablo uzunluğu 100 cm’dir.Micro girişli telefonlara uyumludur.Şarj süresini ve batarya ömrünü kısaltmaz.Bataryada defarmasyon ve şişme yapmaz.Kondansatör s..
D26M 2.6A Micro USB Şarj Adaptörü & Şarj Data KablosuÜrün açıklaması:* 2.6 Amper Hızlı Şarj Adaptörü* Micro USB girişli tüm cihazlar İle Uyumludur.* Kablo uzunluğu 100 cm* (CE) Avrupa birliği standartlarına uygun yerli üretim* Kısa devre koruması* Yüksek voltaj koruması* Yüksek akım koruması* Gi..
Subzero Sg12 Micro Fast 3.1A Şarj Seti | 15WToptan subzero şarj ürünleri en uygun toptan fiyatlar ve bol çeşitlerle hafizakartci.com'da.Toptan Telefon Aksesuarları - Hafizakartci.com...
Subzero Sg58 Micro 2.2A Ev Şarj | 12WToptan subzero şarj ürünleri en uygun totpan fiyatlar ve bol çeşitlerle hafizakartci.com'da.Toptan Telefon Aksesuarları - Hafizakartci.com...
Gösterilen: 1 ile 11 arası, toplam: 11 (1 Sayfa)

Toptan Micro USB Ev Şarj Cihazları 

Geniş ürün yelpazemizle, toptan micro usb ev şarj aletleri kategorisinde en kaliteli ürünleri sizler için tedarik etmekteyiz. Hafıza Kartçı firması olarak amacımız siz değerli bayilerimize toptan fiyatına piyasanın en yeni ve trend cep telefonu aksesuarlarını uygun fiyatlara sağlamaktır. Toptan micro usb ev şarj cihazları son yıllarda cep telefonu şarj sistemlerinde en çok tercih edilen standart çözümlerden biri olarak öne çıkmaktadır. Firmamız özellikle aksesuar piyasasında en çok rağbet gören uyumlu micro usb ev tipi şarj aletlerini stoklarına ekleyerek siz değerli bayilere uygun fiyatlı micro usb girişli ev şarj cihazları sunmaktadır.

Tahtakale Toptan Micro Şarj Cihazı Çeşitleri

Micro USB girişli akıllı cep telefonlarını  hızlı bir şekilde şarj etmek için özel olarak tasarlanmış olan toptan type-c şarj cihazı çeşitleri, Hafiza Kartci.com sitemizde geniş bir ürün gamı altında  sizleri beklemektedir. Sitemizdeki ürün gruplarını inceleyerek farklı kategorideki binlerce çeşit ürün arasından sizin için en doğru olanları seçebilirsiniz.

Ürünlerimiz Tahtakale ve Eminönü piyasasının en güncel trend ürünleri arasından özenle seçilmektedir. Bu kapsamda, İstanbul Tahtakale aksesuar piyasasını müşterilerimizin ayağına kadar getiriyoruz.

Toptan Micro Hızlı Şarj Cihazları Bayilere Özel Fiyatlar

Micro usb özellikli hızlı ev şarj cihazları, yüksek teknoloji ile donatılmış akıllı çipler sayesinde şarj işlemi sırasında telefonunuzu yüksek akım veya aşırı şarj gibi olumsuz durumlardan koruyarak hem batarya ömrünü artırır hem de istenmeyen sürprizler yaşanmasının önüne geçer.

Bu ürünlerimizi bayilere özel fiyat avantajları ile sitemizden toptan ucuz cep telefonu aksesuarları kapsamında tedarik edebilirsiniz. Syrox başta olmak üzere, Subzero, Lucatech, Dramex gibi popüler markaların micro usb şarj kabloları ve şarj başlıkları çok uygun fiyatlarla sitemizde yer almaktadır.