Her şey stokta AYNI GÜN KARGO

Toptan Tonex Seramik Nano

Tonex Poco X3 Parlak Seramik Nano Cam JelatinParmak İzi BırakmazEkstra Dayanıklı Uzun Süre KullanımTam Kaplama..
Tonex İphone 6 Parlak Seramik Nano Cam JelatinParmak İzi BırakmazEkstra Dayanıklı Uzun Süre KullanımTam Kaplama..
Tonex İphone 7 Plus | 8 Plus Parlak Seramik Nano Cam JelatinParmak İzi BırakmazEkstra Dayanıklı Uzun Süre KullanımTam Kaplama..
Tonex İphone 11 Pro Max | Xs Max Parlak Seramik Nano Cam JelatinParmak İzi BırakmazEkstra Dayanıklı Uzun Süre KullanımTam Kaplama..
Tonex İphone 12 | 12 Pro Parlak Seramik Nano Cam JelatinParmak İzi BırakmazEkstra Dayanıklı Uzun Süre KullanımTam Kaplama..
Tonex İphone 12 Pro Max Parlak Seramik Nano Cam JelatinParmak İzi BırakmazEkstra Dayanıklı Uzun Süre KullanımTam Kaplama..
Tonex İphone 13 Pro Max Parlak Seramik Nano Cam JelatinParmak İzi BırakmazEkstra Dayanıklı Uzun Süre KullanımTam Kaplama..
Tonex İphone 14 Parlak Seramik Nano Cam JelatinParmak İzi BırakmazEkstra Dayanıklı Uzun Süre KullanımTam Kaplama..
Tonex İphone 14 Pro | Iphone 15 Parlak Seramik Nano Cam JelatinParmak İzi BırakmazEkstra Dayanıklı Uzun Süre KullanımTam Kaplama..
Tonex İphone 14 Pro Max Parlak Seramik Nano Cam JelatinParmak İzi BırakmazEkstra Dayanıklı Uzun Süre KullanımTam Kaplama..
Tonex Samsung A02S Parlak Seramik Nano Cam JelatinParmak İzi BırakmazEkstra Dayanıklı Uzun Süre KullanımTam Kaplama..
Tonex Samsung A11 | M11 Parlak Seramik Nano Cam JelatinParmak İzi BırakmazEkstra Dayanıklı Uzun Süre KullanımTam Kaplama..
Tonex Samsung A20 | A30 | A50 Parlak Seramik Nano Cam JelatinParmak İzi BırakmazEkstra Dayanıklı Uzun Süre KullanımTam Kaplama..
Tonex Samsung A21S Parlak Seramik Nano Cam JelatinParmak İzi BırakmazEkstra Dayanıklı Uzun Süre KullanımTam Kaplama..
Tonex Samsung A31 Parlak Seramik Nano Cam JelatinParmak İzi BırakmazEkstra Dayanıklı Uzun Süre KullanımTam Kaplama..
Tonex Samsung A32 4G | A33 5G | A22 Parlak Seramik Nano Cam JelatinParmak İzi BırakmazEkstra Dayanıklı Uzun Süre KullanımTam Kaplama..
Tonex Samsung A33 5G | A32 4G | A22 Parlak Seramik Nano Cam JelatinParmak İzi BırakmazEkstra Dayanıklı Uzun Süre KullanımTam Kaplama..
Tonex Samsung A51 | A52 | A52S Parlak Seramik Nano Cam JelatinParmak İzi BırakmazEkstra Dayanıklı Uzun Süre KullanımTam Kaplama..
Tonex Samsung A53 5G Parlak Seramik Nano Cam JelatinParmak İzi BırakmazEkstra Dayanıklı Uzun Süre KullanımTam Kaplama..
Tonex Samsung A70 Parlak Seramik Nano Cam JelatinParmak İzi BırakmazEkstra Dayanıklı Uzun Süre KullanımTam Kaplama..
Tonex Samsung A71 | M51 Parlak Seramik Nano Cam JelatinParmak İzi BırakmazEkstra Dayanıklı Uzun Süre KullanımTam Kaplama..
Tonex Samsung A72 Parlak Seramik Nano Cam JelatinParmak İzi BırakmazEkstra Dayanıklı Uzun Süre KullanımTam Kaplama..
Tonex Xiaomi Redmi Note 9 (4G) (5G) Parlak Seramik Nano Cam JelatinParmak İzi BırakmazEkstra Dayanıklı Uzun Süre KullanımTam Kaplama..
Tonex Xiaomi Redmi Note 10 Parlak Seramik Nano Cam JelatinParmak İzi BırakmazEkstra Dayanıklı Uzun Süre KullanımTam Kaplama..
Tonex Xiaomi Redmi Note 11 (4G) |11S (4G) Parlak Seramik Nano Cam JelatinParmak İzi BırakmazEkstra Dayanıklı Uzun Süre KullanımTam Kaplama..
Tonex Xiaomi Redmi 9C Parlak Seramik Nano Cam JelatinParmak İzi BırakmazEkstra Dayanıklı Uzun Süre KullanımTam Kaplama..
Tonex Xiaomi Redmi 9A Parlak Seramik Nano Cam JelatinParmak İzi BırakmazEkstra Dayanıklı Uzun Süre KullanımTam Kaplama..
Tonex Xiaomi Redmi 10 Parlak Seramik Nano Cam JelatinParmak İzi BırakmazEkstra Dayanıklı Uzun Süre KullanımTam Kaplama..
Tonex Xiaomi Redmi 10A Parlak Seramik Nano Cam JelatinParmak İzi BırakmazEkstra Dayanıklı Uzun Süre KullanımTam Kaplama..
Tonex Huawei P30 Lite Seramik Nano Cam JelatinParmak İzi BırakmazEkstra Dayanıklı Uzun Süre KullanımTam Kaplama..
Tonex Huawei P40 Lite Seramik Nano Cam JelatinParmak İzi BırakmazEkstra Dayanıklı Uzun Süre KullanımTam Kaplama..
Tonex Oppo Reno 5 Lite Seramik Nano Cam JelatinParmak İzi BırakmazEkstra Dayanıklı Uzun Süre KullanımTam Kaplama..
Tonex Oppo A54 Seramik Nano Cam JelatinParmak İzi BırakmazEkstra Dayanıklı Uzun Süre KullanımTam Kaplama..
Gösterilen: 1 ile 33 arası, toplam: 33 (1 Sayfa)

Tonex Toptan Seramik Nano Ekran Koruyucu

Tonex'in toptan seramik nano cam jelatinleri, akıllı telefonlarınızın ekranlarını korumak için geliştirilmiş bir çözümdür. Bu ürünler, özellikle yüksek darbelere karşı dayanıklılıkları ile öne çıkar ve ekranınızı çizilmelere, darbelere ve günlük kullanımın getirdiği diğer olası hasarlara karşı korur. Tonex toptan seramik nano teknolojisi, jelatinin ekranın yüzeyine mükemmel bir şekilde tutunmasını sağlar. Bu sayede, jelatinin sağladığı koruma daha uzun süre etkili olur. Ayrıca, nano partiküller sayesinde ekranın yüzeyi pürüzsüz ve parmak izine dayanıklı hale gelir, böylece kullanıcılar kristal netliğinde bir ekran deneyiminin tadını çıkarabilir.

Tonex Toptan Seramik Nano Ekran Koruyucu Cam Jelatin Çeşitleri

Toptan mat seramik nano cam jelatinleri, kolay uygulanabilir özellikleri ile de dikkat çeker. İleri teknoloji üretim süreci, jelatinin ekranın her köşesine sorunsuz bir şekilde yerleşmesini sağlar, bu da kullanıcıların herhangi bir profesyonel yardım olmaksızın kendi başlarına uygulamalarını kolaylaştırır.

Bu ürünler aynı zamanda çeşitli marka ve model akıllı telefonlar için uygun seçenekler sunar. Tonex toptan seramik nano cam jelatinleri, akıllı telefon kullanıcılarının ekranlarını uzun ömürlü bir şekilde koruma altına almalarını sağlayarak, müşterilerine değerli bir ekran koruma çözümü sunar. Hafıza Kartçı olarak 2010 yılından bu yana toptan telefon aksesuar kategorisinde en kaliteli ürünleri en ucuza tedarik etmekteyiz. Bayilerimiz arasında yer almak için hemen başvuru yapabilirsiniz.