Her şey stokta AYNI GÜN KARGO

Toptan Oto Şarj

C44 2.0A Araç içi şarj adaptörüÜRÜN HAKKINDAARAÇ ŞARJI* Kısa devre koruması* Yüksek voltaj koruması* Yüksek akım koruması* 100 cm Micro USB cable* HIZLI* GÜVENLİ* Giriş: DC 12V - 30V* Çıkış: DC 5V ⎓ 2.0A..
Syrox C44T Type-C 2.0A Araç Şarj Aleti* Kısa devre koruması* Yüksek voltaj koruması* Yüksek akım koruması* 100 cm Type-C cable* HIZLI* GÜVENLİ* Giriş: DC 12V - 30V* Çıkış: DC 5V ⎓ 2.0A..
Torima C10 Usb Giriş ve Type-C Giriş 38W Pd Oto Başlık38W şarj çıkış gücüne sahipPD şarj teknolojisi ile tüm hızlı şarj teknolojilerini desteklerAkıllı güç yönetim sistemine sahipTypec ve usb çıkışına sahipGüvenli kullanım sunar..
Acl 36W Pd Oto Başlık 6AHızlı şarj özelliği ile tasarlanmış, normal girişler 5W iken ACL Type-C PD Şarj Başlığı max 36W güç üretir. Çift USB girişi ile aynı anda iki cihazı birden Qualcomm özelliği ile hızlı şarj edebilir. Çoklu devre koruması.Metal yaylı kontaklar.Portatif,dayanıklı,taşın..
Powerway Bullet Pd | Usb  Araç Şarj Başlık | 100W | 5 AMPERPowerway Bullet 100W araç çakmaklık şarj cihazı, araç içerisinde hızlı ve güvenli şarj imkanı sunan yüksek kaliteli bir üründür. İki adet şarj çıkış yeri bulunan bu cihaz, hem Type-C hem de USB portları sayesinde çeşitli cihazları kolay..
Gösterilen: 1 ile 31 arası, toplam: 31 (1 Sayfa)

Toptan Oto Şarj Cihazı Çeşitleri

Otomobil içerisinde akıllı telefonlarınızı şarj edebilme imkânı sağlayan toptan oto şarj cihazları kullanıcıların araç içerisinde ihtiyaç duyduğu önemli aksesuarlar arasında yer almaktadır. Toptan oto şarj aleti modelleri kategorisinde Syrox, Lucatech, Subzero, Dramex başta olmak üzere birbirinden kaliteli markaların ürünlerini indirimli fiyatlarla tedarik etmekteyiz.

Tahtakale Toptan Oto Şarj Aleti Modellerinde Öncü Firma

Firmamız Hafıza Kartçı, uzun yıllardır cep telefonu aksesuar sektöründe B2B modeli ile bayilerine yüksek kazançlı ürünler tedarik etmeye devam etmektedir. Tahtakale piyasasının en kaliteli ve uygun fiyatlı oto şarj cihazı çeşitlerini sürekli stoklarımızda bulunduruyor ve sizler için en son teknoloji ile üretilmiş yüksek kaliteli ürünleri sitemize ekliyoruz.

  • Çift başlıklı toptan oto şarj aleti çeşitleri
  • USB girişli toptan oto şarj modelleri
  • Toptan PD oto şarj cihazı seçenekleri

USB Girişli Oto Şarj Aleti Modellerinde Lider Tedarikçi

USB girişli toptan oto şarj cihazları araç çakmaklık girişine takılarak buradan güç alması sağlanır ve akıllı telefonunuzla uyumlu bir kablo yardımıyla USB girişinden hızlı şarj edebilme imkânı sağlar. Böylece araç ile yolculuğunuz esnasında şarj sıkıntısı yaşamayacağınız gibi USB özelliği sayesinde bluetooth kulaklık gibi farklı cihazların güç ihtiyacını da karşılama imkanı sağlamaktadır.

Pd Özelliğine Sahip Yüksek Kaliteli Toptan Fiyatlı Oto Şarj Aletleri

Syrox, Subzero, Dramex, Lucatech, ACL, Linkage gibi sektörün lider markalarının pd özellikli oto şarj başlıklarını bayilerimize en ucuz fiyatlarla tedarik ediyoruz. Bu modeller aynı zamanda hızlı şarj özellikleri ile telefonunuzun bir kaç dakika içerisinde büyük oranda şarj olmasını sağlayabilmektedir.

Toptan iphone oto şarj cihazlarının tedarik edilmesi konusunda lider firmalardan biri olan toptan telefon aksesuar tedarikçisi hafızakartci.com da bayilik başvurusunda bulunarak avantajlı fiyatlarımızdan hemen yararlanmaya başlayabilirsiniz.