Her şey stokta AYNI GÜN KARGO

Toptan Samsung Oto Şarj

C44 2.0A Araç içi şarj adaptörüÜRÜN HAKKINDAARAÇ ŞARJI* Kısa devre koruması* Yüksek voltaj koruması* Yüksek akım koruması* 100 cm Micro USB cable* HIZLI* GÜVENLİ* Giriş: DC 12V - 30V* Çıkış: DC 5V ⎓ 2.0A..
Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)

Toptan Samsung Oto Şarj Aletleri: Yolda Enerji Her An Yanınızda!

Yolda telefonunuzun şarjının bitmesi sıkıcı olabilir, ancak toptan satıştaki toptan Samsung oto şarj aletleri ile bu sorunu ortadan kaldırabilirsiniz. Pratik ve güvenilir bu ürünler, müşterilerinize seyahatleri sırasında güçlü bir enerji kaynağı sunar. Samsung marka telefonlar için özel olarak tasarlanan toptan Samsung micro oto şarj cihazları, yüksek kalite ve uyumlu şarj özellikleri ile öne çıkar. Micro USB girişli Samsung telefonlar için ideal olan bu şarj cihazları, kullanıcıların geniş bir yelpazede cihazlarına uygun bir seçenek bulmasını sağlar. Mikro USB girişli olan bu ürünler, Samsung telefon kullanıcılarına uygun ve hızlı şarj imkanı sunar.

Tahtakale Toptan Samsung Oto Şarj Cihazları

Toptan fiyatına satışa sunduğumuz Tahtakale Samsung oto şarj cihazları, hızlı şarj teknolojisi ile cihazları hızlı ve güvenli bir şekilde şarj eder. Pratik ve kompakt tasarımları sayesinde oto şarj aletleri, aracınızın içinde minimum yer kaplar ve taşıması kolaydır. Toptan iPhone oto şarj aletleri, geniş bir telefon modeli yelpazesiyle uyumlu olarak tasarlanmıştır, bu da müşterilerinize geniş bir seçenek sunmanıza olanak tanır. Toptan type-C oto şarj cihazları, aşırı akım, aşırı voltaj ve kısa devre gibi durumlara karşı koruma özelliklerine sahiptir, bu da kullanıcıların cihazlarını güvenle şarj etmelerini sağlar.

Bayilerimize Özel Toptan Satış Fiyatlarıyla Samsung Oto Şarj Ekipmanları

Seyahat eden müşterilerinize özel tasarlanan toptan Samsung oto şarj cihazları, son dönemde oldukça popüler olup rağbet gördüğünden dolayı raflarınızda mutlaka bulundurmak isteyeceğiniz ürünler arasındadır. Telefon aksesuar toptancısı olarak hizmet veren sitemizdeki diğer cep telefonu aksesuar ürünlerinden toptan fiyatına satın alabilir ve sepetinize ekleyerek yüksek bayi kâr marjı ile satabilirsiniz.