Her şey stokta AYNI GÜN KARGO

Toptan İphone Oto Şarj

Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)

Toptan iPhone Oto Şarj

Toptan iPhone oto şarj cihazı ürün grubunda Türkiye 'nin her yerine toptan ürün tedarik etmekteyiz. Bayilik başvurusu yaparak fiyatlarımızı görebilirsiniz. iPhone oto şarj cihazları, aracınız içerisinde iphone akıllı telefonunuzu şarj etme imkânı sağlamaktadır. Böylece telefonunuzu aracınızla işe veya okula gidip gelirken ya da seyahatleriniz esnasında şarj etme olanağı sağlamaktadır.

Otomobiller içerisinde araç şarjı cihazları oto çakmak girişinden almış olduğu 12V veya 24V gücü telefonunuzun şarj olacağı şekilde uygun amperli akım ve çıkış gücüne dönüştürerek USB giriş üzerinden şarj etme imkânı vermektedir. Bu sayede uyumlu bir kablo olduğu sürece toptan Samsung oto şarj başlık çeşitlerinden birini kullanarak telefonunuzu sorunsuz bir şekilde şarj edebilirsiniz.

Tahtakale Toptan Uygun Fiyatlı Toptan iPhone Oto Şarj

Tahtakale piyasasının nabzını tutan lider aksesuar tedarikçisi firmalardan biri olan Hafıza Kartçı, uygun fiyata en kaliteli ürünleri tedarik etmek için çalışmaktadır. Buradaki temel amacımız sizlerin yüksek bayi kârlılığı ile toptan oto şarj aleti satın alarak son kullanıcılara kârlı bir şekilde ulaştırmanızdır. Sitemizde her kategoride piyasanın en çok talep gören ürünlerini bir araya getirmekteyiz ve bu ürünleri de uygun fiyatlara müşterilerimize toptan olarak ulaştırmaktayız.

Toptan iPhone Oto Şarj Cihazlarında En İyi Markalarla Çalışıyoruz

Subzero, Syrox, Dramex, Lucatech, Linkage gibi popüler markaların iphone uyumlu oto şarj cihazları, şarj kabloları, cep telefonu aksesuar toptan ve ekipmanları toptan fiyatına sitemizde stoklu olarak yer almaktadır.