Her şey stokta AYNI GÜN KARGO

Toptan İphone Ev Şarj

J17 1.0A Lightning Şarj AdaptörüÜRÜN HAKKINDA* 1.0 Amper şarj adaptörü* Kısa devre koruması* Yüksek voltaj koruması* Yüksek akım koruması* USB-A çıkışlı şarj adaptörü* 100 cm. kablo uzunluğu* Lightning - USB-A şarj ve data kablosu* (CE) Avrupa birliği standartlarına uygun yerli üretim.* Giriş : 100-..
J46 1.6A Lightning Şarj AdaptörüÜRÜN HAKKINDA* 1.6 Amper hızlı şarj adaptörü* Kısa devre koruması* Yüksek voltaj koruması* Yüksek akım koruması* USB-A çıkışlı şarj adaptörü* 100 cm. kablo uzunluğu* Lightning - USB-A şarj ve data kablosu* (CE) Avrupa birliği standartlarına uygun yerli üretim.* Giriş ..
PD18L 18W PD Lightning Şarj AdaptörüÜRÜN HAKKINDAPOWER DELIVERY (PD)GELİŞMİŞ GÜVENLİK ÖZELLİKLERİ* 18 Watt Power Delivery (PD)* Akıllı çip (smart IC)* Kısa devre koruması* Yüksek voltaj koruması* Yüksek akım koruması* Yüksek ısı koruması* 3.0 Amper* Lightning - Type-C şarj ve data kablosu* Type-C çı..
Toptan-Syrox Pd20l Type-C Başlık Giriş | Iphone Kablolu 20w 3.0 Amper Pd Ev Şarj Aleti* 20 Watt Power Delivery (PD)* Akıllı çip (smart IC)* Kısa devre koruması* Yüksek voltaj koruması* Yüksek akım koruması* Yüksek ısı koruması* 3.0 Amper* Lightning - Type-C şarj ve data kablosu* Type-C çıkışlı şarj ..
Dramex D11L Lightning 1.1 Amper Ev Şarj AletiÜrün açıklaması:* 1.1 Amper Şarj Adaptörü* Lightning bağlantılı cihazları şarj etmek için kullanılır* Kablo uzunluğu 100 cm* (CE) Avrupa birliği standartlarına uygun yerli üretim* Kısa devre koruması* Yüksek voltaj koruması* Yüksek akım koruması* Giriş: 1..
D16L 1.6A Lightning Şarj AdaptörüÜrün açıklaması:* 1.6 Amper Şarj Adaptörü* Lightning girişli tüm cihazlar İle Uyumludur* Kablo uzunluğu 100 cm* (CE) Avrupa birliği standartlarına uygun yerli üretim* Kısa devre koruması* Yüksek voltaj koruması* Yüksek akım koruması* Giriş: 100-240 ~ 50/60Hz 0.3..
D21L 2.1A Lightning Şarj Adaptörü & Şarj Data KablosuÜrün açıklaması:* 2.1 Amper Hızlı Şarj Adaptörü* Lightning girişli tüm cihazlar İle Uyumludur* Kablo uzunluğu 100 cm* (CE) Avrupa birliği standartlarına uygun yerli üretim* Kısa devre koruması* Yüksek voltaj koruması* Yüksek akım koruması* Gir..
Gösterilen: 1 ile 14 arası, toplam: 14 (1 Sayfa)

İphone Ev Şarj Cihazları

Hafıza Kartçı olarak piyasanın en çok satan akıllı telefon markalarından olan Apple İphone için evde kullanabileceğiniz alternatif duvar tipi toptan ev şarj cihazları tedarik ediyoruz. Bu kaliteli toptan iphone şarj cihazları tüm teknolojik yeniliklerle donatılmış olup uzun ömürlü ve iphone akıllı telefonların tüm modelleriyle %100 uyumlu olacak şekilde çalışmaktadır.

İphone akıllı telefonlar için özel olarak üretilen bu alternatif şarj cihazlarının en önemli özelliği, cihazlarınızın orijinal şarj cihazları kaybolduğunda bu yedek toptan iphone ev şarj cihazı ile telefonunuzu çok hızlı bir şekilde şarj edebilmenizdir. Hafıza Kartçı toptan micro ev şarj aletleri alanında yılların tecrübe ve birikimiyle en kaliteli ürünleri tedarik etmek için var gücüyle çalışmakta, siz değerli bayilerimiz için en şık toptan iphone uyumlu ev şarj aletlerini bularak stoklarına eklemektedir.

Tahtakale Toptan Ucuz İphone Ev Şarj Aleti Fiyatları

Firmamız, her zaman bayilerimizin müşterilerine karşı mahcup olmaması için memnuniyet veren kaliteli ürünlere yönelmekte bu nedenle de her geçen gün daha fazla sayıda esnafımıza ulaşarak cep telefonu aksesuarı tedariğinde lider firma olma noktasına doğru ilerlemektedir. Öncelikle bilmenizi isteriz ki hafizakartci.com bir B2B sitedir, yani son kullanıcıya hitap etmiyoruz. Bayilere toptan satış yapıyoruz. Bu doğrultuda, fiyatlarımızı görebilmek için mutlaka bayi girişi yapılması gerekmektedir.

Uygun Fiyatlı Yüksek Kaliteli Toptan iPhone Uyumlu Ev Tipi Şarj Aletleri

Bayi olmak için kolayca üst menüden başvuru yaparak binlerce yüksek kaliteli ürünümüze toptan alım avantajlarıyla erişebilirsiniz. İphone ev şarj aletleri kategorisinde de toptan fiyatına satış yapıyoruz. Cep telefonu aksesuarı satıyorsanız, iphone ev tipi şarj aletlerine olan talebi biliyorsunuz demektir. Hafıza kartçı bu noktada Syrox başta olmak üzere Dramex, Lucatech, Subzero gibi markaların toptan iphone duvar tipi şarj cihazı  ürünlerini rekabetçi fiyatlarla sizlere sağlamaktadır. Yılların birikimiyle toptan cep telefonu aksesuarları sektöründe büyük bir özveri ile hizmet vermekteyiz.