Her şey stokta AYNI GÜN KARGO

Toptan Nokia Batarya

Syrox Syx-B108 4C BataryaOlması gereken mAh ve Wh değerlerini tam ve stabil şekilde sağlaBataryanızı ilk defa kullanırken bitene kadar kullanın daha sonra %100 doldurun.Bataryanızı ilk defa şarj ettiğinizde 6 saat şarj ediniz.Bataryanızı yanıcı ve yakıcı maddelerden, aşırı sıcaktan uzak tutunuz.Bata..
Syrox Syx-B107 BL5C BataryaOlması gereken mAh ve Wh değerlerini tam ve stabil şekilde sağlaBataryanızı ilk defa kullanırken bitene kadar kullanın daha sonra %100 doldurun.Bataryanızı ilk defa şarj ettiğinizde 6 saat şarj ediniz.Bataryanızı yanıcı ve yakıcı maddelerden, aşırı sıcaktan uzak tutunuz.Ba..
Blic Nokia BL-5C BataryaOlması gereken mAh ve Wh değerlerini tam ve stabil şekilde sağlaBataryanızı ilk defa kullanırken bitene kadar kullanın daha sonra %100 doldurun.Bataryanızı ilk defa şarj ettiğinizde 6 saat şarj ediniz.Bataryanızı yanıcı ve yakıcı maddelerden, aşırı sıcaktan uzak tutunuz.Batar..
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)

Toptan Nokia Batarya

HafizaKartci.com olarak, özellikle Nokia gibi eski ve tuşlu telefon modellerine yönelik geniş bir batarya yelpazesi sunuyoruz. İşte Nokia telefonlarınız için uygun fiyatlı ve yüksek kaliteli bataryalarımızla ilgili detaylar:

Çeşitli Modellerde Toptan Nokia Bataryalar

Günümüzde tuşlu telefon kullanıcıları için Nokia gibi eski modellere uygun bataryalar sunuyoruz. Syrox markası, yaklaşık 10 farklı Nokia modeline özel bataryalar üreterek kullanıcıların ihtiyaçlarına çözüm olmayı amaçlamıştır. Nokia bataryalarımız, uygun fiyatları ile dikkat çeker. Ekonomik çözümler sunarak işletmelerin maliyetlerini düşürmelerine yardımcı olur. İlaveten sitemizde toptan Discovery batarya modelleri de indirimli toptan fiyatlarla satın alınabilmektedir.

Tahtakale Toptan Nokia Batarya

Tahtakale toptan telefon aksesuar piyasasını yakından takip eden Hafıza Kartçı firması sektördeki en kaliteli Nokia batarya çeşitlerini uygun fiyatlarla tedarik ederek bayilerine toptan alım imkânı sağlamaktadır.

Syrox kalitesiyle üretilen toptan Samsung batarya çeşitleri, eski telefonlarınızı güçlendirmenin yanı sıra kullanıcıların memnuniyetini artırır. HafizaKartci.com'dan toptan alımlarınızla müşterilerinize kesintisiz bir enerji kaynağı sağlayın!