Her şey stokta AYNI GÜN KARGO

Toptan Deji Şarj | Kablo

Deji Dj-s04 Type-c 2.1A Şarj Aleti (10W)OUTPUT: 2.1A 10WINPUT: 110~240V 50~60HzPORT: USB to Type-C AMBALAJ İÇERİĞİ: Adaptör ve Şarj KablosuKABLO UZUNLUĞU: 1.2 Metre..
GELİŞTİRİLMİŞ DAYANIKLILIKDeji kablolar, şekil kaybetmeden 15.000’e kadar bükülmeye dayanacak şekilde tasarlanmıştır.Metal uçlu konnektör, cihazınızın soketine mükemmel uyum sağlar. Böylece cihazınız şarj olurken kablo kıpırdamaz.YÜKSEK PERFORMANSHızlı şarj ve veri aktarımı uyumunun keyfini çıkarın...
Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)

Toptan Deji Ev Şarj Cihazı ve Şarj Kablosu Fiyatları

Hafıza Kartçı toptan cep telefonu aksesuar firması olarak, esnaf müşterilerimize yönelik geniş bir ürün yelpazesi sağlayan güçlü bir çeşitliliğe sahibiz. Toptan Deji şarj aleti ve kablo çeşitleri de bu seçeneklerimiz arasında yer almaktadır. Deji markası, özellikle üst düzey kalite ve dayanıklılığı ile tanınan popüler bir cep telefonu aksesuar markasıdır. Toptan Deji Şarj Aleti Çeşitleri Yüksek performanslı, dayanıklı, uzun ömürlü ve cep telefonlarının güvenli bir şekilde şarj edilmesini sağlayan şarj aletleri, Deji markası güvencesiyle stoklarımızdaki yerini almıştır.

Toptan Deji Şarj Kablosu Güçlü malzemelerle üretilen hızlı şarj özelliğini destekleyen Deji şarj kablosu çeşitleri, bayilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda stoklarımızdaki yerini almıştır. Toptan Deji Type-C Kablo: Type-C giriş özellikli akıllı telefonlar için özel olarak tasarlanmış olan yüksek kaliteli dayanıklı Deji Type-C kabloları deji şarj aletleri ile birlikte harika bir şarj deneyimi sağlamaktadır. Ayrıca sitemizden toptan usb başlık çeşitlerimizi de inceleyebilirsiniz.

Tahtakale Toptan Deji Şarj ve Kablo Çeşitleri Stoklarımıza Eklenmiştir

Hafıza Kartçı olarak, deji toptan orijinal ürünlerde bayilerimize özel toptan alım avantajları sunmaktayız. Web sitemize üye olarak tüm deji marka şarj aletleri ve kablo çeşitlerinin toptan alım fiyatlarını görebilir ve bayi başvurusu yaparak avantajlı fiyatlarımızla yüksek kar marjı üzerinden satış yapabilirsiniz. HafizaKartci.com'un telefon aksesuar toptan sektöründeki geniş ürün çeşitliliği içerisinde yer alan toptan Deji şarj aleti ve kablo çeşitleri ile müşterilerinize en kaliteli ürünleri sağlayabilirsiniz. Hemen bayilik başvurusu yaparak toptan fiyatlarımızdan istifade ediniz.