Yeni  Kablosuz Kulaklık Syrox MX 20 

Gündelik hayatımızın vazgeçilmezi olan kulakıklar yıllar içinde değişime uğrayarak bugünkü son halleriyle karşımıza çıkıyorlar. Kablolu kulaklıkların ortaya çıkardığı dezavantajları ortadan kaldırmak için başlayan arayışlar sonucu bugün tam kablosuz kulaklık olarak adlandırılan TWS kulaklıklar ile tanıştık. Kablosuz kullanım özgürlüğü tüketici tarafında bu kulaklıklara oldukça yüksek bir talep oluşturdu. Kablo karmaşası ve kablo hasarlarının olmayışı ile kulaklık pazarında son zamanların yükselen yıldızı TWS kulaklıklar oldu.

Syrox markamız da bu alanda yaptığı çalışmalar ile ilk olarak Syrox MX 10 ile kullanıcıların karşısına çıktı. Pazarda oldukça iyi başarılar elde eden Mx 10 sorunsuz yapısı ve kullanıcı nezdinde oluşturduğu yüksek beğeni ile dikkatleri üzerine çekmişti. Bugün ise Syrox serinin yeni yıldızı Syrox Mx 20 ile tüketiceilerin karşısına çıkıyor. Kullanıcılardan elde edilen geri dönüşler ve yeni teknolojik gelişmeler ışığında geliştirilen Syrox Mx-20 pazara oldukça iddialı bir şekilde giriyor. Ergonomik tasarımı, yüksek ve kaliteli ses deneyimi ile Mx-20 yine sektörün vazgeçilmezi olmaya göz kırpıyor. 

Syrox Mx 20'nin özelliklerine baktığımızda bluetooth 5.1 destekli bağlantı, 40 saat bekleme süresi, 4 saat kesintisiz müzik deneyimi ve double dynamic ses deneyimi gibi özellikleri ile öne çıktığını görüyoruz.

Syrox Mx 20'yi en iyi toptan fiyatlar ile siz değerli bayilerimize ulaştırıyoruz.