'GaN' nedir ve nasıl çalışır?

GaN (Galyum nitrid), güç kaynakları ve şarj cihazlarında giderek daha fazla kullanılan yenilikçi bir yarı iletken malzemedir. Kristal malzeme, geleneksel silikona yüksek performanslı bir alternatiftir. Mükemmel iletkenlik ve yüksek sıcaklıklara direnç sunar, bu nedenle şarj cihazı yalnızca kompakt, hafif ve saklaması kolay olmakla kalmaz, aynı zamanda GaN olmayan şarj cihazlarına kıyasla güç dönüşümü ve çıkışında avantajlara sahiptir.

 Neden GaN teknolojisini seçmelisiniz?

Son derece kompakt

Verimli voltaj iletimi ve GaN teknolojisini kullanan şarj cihazlarının daha yüksek frekansları nedeniyle, daha az alan gerektirir, bu da daha yüksek enerji prosesi için daha küçük alanın yeterli olduğu anlamına gelir. Daha az ısı oluşumu da servis ömrünü uzatır.


*60 W Şarj Cihazı ile Syrox Yüksek Hızlı Şarj Cihazının toplam hacmine (GxYxD) dayalı standart dizüstü bilgisayar şarj cihazlarından farklıdır

Son derece güçlü

Silikona kıyasla GaN'den yapılmış bileşenlerden çok daha yüksek voltajlar ve elektrik akımları akabilir, bu da daha küçük ana hatlarla daha yüksek çıkış güçleri sağlar.

Hepsi için bir - ihtiyacınız olan tek çözüm!

GaN teknolojisi sayesinde 65 W'a varan yüksek çıkış gücü, Syrox Yüksek Hızlı Şarj Cihazının tüm cihazlarınıza, hatta dizüstü bilgisayarlara bile sabit enerji sağlamasını sağlar! Her gün kullandığınız tüm akıllı cihazlarınızı (dizüstü bilgisayarlar, akıllı telefonlar, tabletler, akıllı saatler, kulaklıklar, hoparlörler ve daha fazlası) tek bir çözümle destekleyen, hareket halindeyken, evde veya ofiste çok yönlü mükemmel bir çözümün keyfini çıkarın!Kompakt ve kullanışlı çözüm - her cihaz için

%100'e kadar daha hızlı şarjSyrox Yüksek Hızlı Şarj Cihazı ile tüm cihazlarınız için maksimum güç elde edersiniz!

 

Yenilikçi GaN teknolojisi sayesinde Syrox Yüksek Hızlı Şarj Cihazı 3 cihaza kadar şarj edebilir ve 65 W'a kadar yüksek çıkış gücü sağlayabilir!
Sonuç olarak Yüksek Hızlı Şarj Cihazı, mobil cihazları geleneksel şarj çözümlerinden çok daha yüksek bir şarj hızında şarj edebilir ve ayrıca dizüstü bilgisayarlar gibi yüksek enerji gereksinimi olan cihazları da şarj edebilir!

Bu, Syrox High Speed ​​Charger'ı hareket halindeyken, evde veya ofiste tüm cihazlarınız için çok yönlü mükemmel bir çözüm haline getirir!