Syrox Type-c Hızlı Şarj ve Data Kablosu

 

Type-c teknolojisi nedir ve faydaları neler?

USB standartları ve teknolojisi sürekli ileriye dönük büyük bir gelişim göstermektedir. USB teknolojisi kullanıma sunulduğu tarihten itibaren iletişim, veri ve güç aktarım noktasında hayatımıza büyük bir yenilik ve kolaylık getirmiştir. USB standardına 2013 yılında gelen USB 3.1 yeniliği ile birlikte son olarak mühendisler tarafından veri iletişiminde önemli bir sıçrama gerçekleştirebilecek Type-c teknolojisi geldi. Apple'ın bu teknolojiyi ürünlerinde kullanmaya başlaması ile birlikte hızlı bir şekilde diğer önemli teknoloji devleri olan Samsung, HTC ve LG de Type-c teknolojisini ürünlerinde aktif bir şekilde kullanmaya başladılar.

Type-c teknolojisi kullanan kablolar, usb bellekler ve diğer teknolojik cihazlar sahip olduğu verimli teknolojik kaliteyle dünya genelinde kısa sürede yaygın bir kullanıma sahip oldu. Özellikle cep telefonlarından, usb belleklere, bilgisayar ve bilgisayar bileşenlerine kadar önemli sayıdaki teknolojik ürün Type-c donanım ile birlikte mükemmel bir uyum yakalayarak önemli bir iletişim sağlamıştır.

Type-c kablolar USB Güç iletimi spesifikasyonundaki tanımlı mesajlar (VDM) içeren bir elektronik olarak işaretlenmiş kablolar olarak yüksek bir teknolojidir. Type-c kablolarında, güç kabloları için gerekli olan koruyucu SuperSpeed çiftleri ile yan bant kullanım pimleri ve ilave teller bulunmamaktadır. Yüksek hızda ve kalitede çift yönlü olarak veri aktarımına ve hızına sahiptir.

Type-c bağlantı cihaz ve kabloları, USB-C portlarına takılarak kullanıcı tarafından kullanılmaktadır. Type-c konnektör üzerinde toplamda 24 adet pin bulunmakta. 24 pin sayesinde hızlı ve güvenli aktarım performansı sağlar. USB Type-C harici cihazlardan aktarımın yapılacağı ana bilgisayara veri aktarırken yüksek bir hız oranına ulaşır. Type-c kablolar işle böylelikle dosyaların yavaş veri aktarımı sorunu ortadan kalkar. Type-c kablo yapıları USB portlarına göre ortalama olarak 2 kat daha hızlı iletişim kurulmasına imkan tanımaktadır. USB Type-c ile cihazlara hızlı şarj yapılabilir. Type-c kablolar aynı zamanda ekstra güç alımına olanak tanıyarak hızlı ve güvenli şarj imkanı tanır.

Bu teknoloji hayatımıza girdiği andan itibaren akıllı teknolojik cihazlarımızla kurduğumuz ilişki pozitif yönde bir gelişim göstermiştir. Bu teknolojik altyapıya sahip kablolar ve uçlar insanların hayatına dokunarak onların birçok işinde büyük bir teknolojik kolaylık sağlamıştır. Aynı zamanda eski tip USB kablolarının hantal ve yavaş yapısı nedeni ile ortaya çıkan birçok kullanıcı sorununu ve şikayetini ortadan kaldırmıştır. Type-c teknolojisi akıllı cihaz teknolojisinin geleceğini de belirleyen en önemli teknolojilerden birisi olarak gerçekten önemli bir değer olarak görülmelidir.

Type-c ürünlerin getirdiği teknolojik yenilikler ve avantajları kısaca şu şekilde listeleyebiliriz:

Type-c ile 4K filmlerin HDMI bağlantısı olmadan aktarımı sağlanabiliyor

Type-c 4K çözünürlüğündeki 60 Hz çoklu ekranları destekleyebiliyor

Syrox Technologies kablo ile hızlı bir şekilde bilgisayar şarj etme imkanı tanıyor

Bilgisayarlar ve cihazlar arasında hızlı bir şekilde veri aktarımı sağlayabiliyor

Biz de bu yazımızda Syrox Technologies tarafından üretilen ve bütün kullanıcıların ortak bir kanaati ile önmeli bir başarı elde eden Syrox Technologies Type-c ürünlerinden bahsedeceğiz. Gerek teknolojik yeterlilik gerekse üretim kalitesi ile Type-c kablo alanında Syrox önemli ve konuma ve tahta erişmiş bulunmaktadır. Syrox’un teknolojik hamlesi ve sahip olduğu teknolojik güç Typc-e kablo sektöründe onlara öncülük kazandırmış ve tüm dünyada sektörü biçimlendirme ve yönlendirme gücünü vermiştir.

Syrox teknolojisi nedir?

Syrox Technologies son kullanıcılar ihtiyacı olan kaliteli ve nitelikli teknoloji araçlarını profesyonel ve özel çalışmalar ile analiz ederek büyük bir emekle tasarlamıştır. Syrox Technologies’in sektöründe lider ve öncü teknoloji yapılanması ve güçlü üretim ve mühendis çalışmaları ile başta Türkiye olmak üzere dünya genelinde tercih edilen teknoloji ürünleri ve Type-c kabloları üretmiştir.

Syrox Type-c hızlı şarj ve data kablosu gerek iç iletken madde kalitesi gerekse de kablo uçlarındaki teknolojik yapı sayesinde hem akıllı cihaz ve aksesuarlarınızı hızlı bir şekilde şarj edebilir hem de hızlı ve yüksek kalitede veri paylaşımı yapabilirsiniz.

Syrox Technologies aksesuar alanında ekran koruyucuları, dönüştürücüler ve Fm Transmitter üretimi yapmaktadır. Aynı zamanda teknolojik olarak Powerbank, Duvar Şarjı, Araç Şarjı ve Batarya üretimi de yapmaktadır. Müzik ve ses sistemleri alanında da kaliteli bir teknoloji üretim ve alt yapısına sahip olan Syrox, kablolu ve kablosuz kulaklıklar ile birlikte kablosuz hoparlör üretimi de yapmaktadır. Depolama alanında da öncü olan şirket usb bellek, dual bellek ve hafız kartları ile de sektörde öncü bir konumdadır.

Syrox’un en plana çıktığı diğer bir teknoloji ürünleri ise Type-C Şarj, Micro USB Şarj, Çocklu Şarj ve Lightning Şarj kablolarıdır. Yukarıda saydığımız farklı teknolojilerde birçok ürünü kataloğunda bulunduran Syrox şirketi tüm ürün çeşitlerinde farklı renk, uzunluk ve donanımda yüzlerce çeşite sahiptir.

 

Syrox Type-c hızlı şarj ve data kablosu önemi ve farkları nelerdir?

Syrox Type-c hızlı şarj ve data kablosu diğer tüm kablo çeşitlerinden ve rakip kablo yapılarından oldukça farklı ve üst düzey bir teknoloji ile üretilmektedir. Syrox Type-c ürünlerinin ilk ve son üretim süreçleri ciddi bir mühendislik işlemleri ile tamamlanmakta olup gerekli üretim mataryeller en yüksek teknolojiye sahip ürünleri ihtiva etmektedir.

Syrox Type-c kabloları kullandığınız zaman akıllı cihazlarınıza, bilgisayarlarınıza ve kullanabileceğiniz diğer elektronik aletlerinize hızlı ve verimli bir şekilde veri aktarımı sağlamış olursunuz. Bu veri aktarımı dosyalarınıza ve özel verilerinize asla zarar vermeden ve içeriklerini bozmadan iletişim imkanı tanımaktadır.

Syrox Type-c model SYX-C110 data ve hızlı şarj kablosu kullanıcılara güvenli hızlı şarj ile birlikte önemli bir veri senkronizasyonu sağlamaktadır. Bu kabolyu Type-c destekleyen bütün cihazlarınızda en verimli bir şekilde kullanabilir ve önemli ölçüde profesyonel hizmet alabilirsiniz. Syrox Type-c model SYX-C110 model hızlı şarj ve data kablosu aynı zaman aaşınma ve kopmaya dayanıklı TPE malzeme ile kaplıdır ve kopmaları ve parçalanmaları önlemek amacı ile yuvarlak bir biçimde tasarlanmış ve üretilmiştir. Type-C kablosu tüm cihazlar için 3 ampere kadar 18W desteklemektedir.

Syrox Type-c kablosu aynı zamanda powerbank başta olmak üzere oto şarj sistemleri için de aktif ve başarılı bir şekilde kullanılabilir. Bu kablo ile kullanılan powerbank ve oto şarjlarda powerbank ve araç kaynaklı güç sorunları, fazla yüklenme ve diğer sorunlar ortadan kalkmaktadır. Bu nedenle de Syrox Type-c kablolar herkes tarafından her türlü teknik işler için her türlü elektronik donanımlarda sağlıklı ve başarılı bir şekilde kullanılmaktadır.

Syrox Technologies’e ait ürünlerin garanti süresi ve garanti süreci muadili olan ürünlere ve şirketlere daha hızlı ve başarılı bir şekilde ilerlemektedir. Özellikle kullanıcıların ihtiyacı olan ve temel sorunlarının giderilmesine yönelik olarak gerekli teknik servis süreci sürdürülmektedir.

 

Syrox Type-c hızlı şarj ve data kablosu teknik özellikleri nelerdir?

Marka ve model: Syrox Model: SYX-C110

Çıkış Gücü: 3.0A 18W

A Ucu: USB-A

B Ucu: Type-C

Materyal: TPE Yuvarlak

Renk: Beyaz ve diğer

Uzunluk: 1 Metre (100 cm) ve diğer